Odpolední zájmové aktivity
Začátek většiny kroužků v měsíci říjnu!!!
Školní časopis: pro děti od 4. do 9. ročníku, schůzky po dohodě s p. uč. Maarovou a Sapíkovou
Pondělí
Název kroužku |
Vyučující |
Čas |
Ročník |
Doučování AJ |
Juříková |
7:00 - 7:45 |
9. ročník |
Doučování M |
Nevěčná |
7:00 - 7:45
|
8. ročník |
Výuka plavání |
Raabová, Slabá |
11:30 - 14:30 |
1. - 2. ročník |
Cambridge Starters |
Schwarzová |
13:50 - 14:35 |
4. ročník |
Rybářský |
Pojerová |
14:00 - 14:45
|
1. a 2. stupeň |
Cambridge Flyers |
Maarová |
14:00 - 14:45
|
7. ročník |
Wedo |
Stehlíková |
14:00 - 15:00 |
1. - 3. ročník |
Florbal Elévové |
Urbánková |
14:00 - 15:00 |
3. - 4. ročník |
Hravá jóga |
Navrátilová |
14:30 - 15:30 |
3. - 5. ročník |
Počítače hravě |
Raabová |
14:30 - 15:30
|
1. - 2. ročník |
Úterý
Název kroužku
|
Vyučující
|
Čas
|
Ročník
|
Doučování AJ |
Juříková |
7:00 - 7:45
|
6. ročník |
Doučování M |
Andršová |
7:00 - 7:45 |
9. ročník |
Doučování M
|
Vítková |
7:00 - 7:45
|
7. ročník |
Logopedie |
Slabá |
11:40 - 12:35 |
1. - 2. ročník |
Vybíjená |
Forejtová |
12:45 - 13:30 |
2. - 5. ročník |
Cambridge Movers
|
Tischlerová |
13:45 - 14:30 |
5. ročník |
Šachy |
Stehlíková |
14:00 - 15:00 |
1. - 7. ročník |
Deskové hry |
Fialová |
14:00 - 15:00 |
1. stupeň |
Výtvarná školička |
Novotná A. |
14:30 - 15:30 |
2. - 3. ročník |
Atletika |
Navrátilová |
14:30 - 16:00 |
5. - 9. ročník |
Středa
Název kroužku
|
Vyučující
|
Čas
|
Ročník
|
Doučování NJ |
Krčálová |
7:00 - 7:45
|
6. - 7. ročník |
Doučování ČJ |
Kuchaříková |
7:00 - 7:45
|
9. ročník |
Logopedie |
Slabá |
11:40 - 12:35 |
1. - 2. ročník |
Hudební kroužek |
Bajková |
13:30 - 14:15 |
1. stupeň |
Bruslení |
Dítětová, Novotná L. |
13:30 - 15:30 |
1. - 3. ročník |
Turistický |
Hlávková |
14:00 - 15:00 |
5. - 9. ročník |
Náboženství |
p. Bartoš |
14:00 - 15:00 |
1. a 2. stupeň |
Florbal Elévové |
Urbánková |
14:00 - 15:00 |
3. - 4. ročník |
Prima vaření |
Latnerová |
14:00 - 15:30
(jednou za 14 dní) |
2. - 4. ročník |
Výtvarný |
Krčmářová |
14:00 - 15:30 |
5. - 9. ročník |
HUDR |
Buliščaková |
14:00 - 15:30 |
6. - 9. ročník |
Cambridge KET |
Matyasková |
14:10 - 14:55 |
8. - 9. ročník |
Ladítko |
Navrátilová |
14:30 - 15:30 |
1. - 6. ročník |
Florbal přípravka |
Urbánková |
15:00 - 16:00 |
1. - 2. ročník |
Čtvrtek
Název kroužku
|
Vyučující
|
Čas
|
Ročník
|
Grafické techniky |
Krčmářová |
7:00 - 7:45 |
8. - 9. ročník |
Doučování AJ |
Bokůvková |
7:00 - 7:45 |
6. - 7. ročník |
Výuka plavání |
Raabová, Slabá |
11:40 - 14:30
|
1. - 2. ročník |
Výtvarná školička |
Procházková |
14:30 - 15:30 |
1. ročník |
Korfbal |
Toufar |
16:30 - 18:00 |
4. - 6. ročník |
Pátek
Název kroužku |
Vyučující
|
Čas
|
Ročník
|
Doučování NJ |
Tischlerová |
7:00 - 7:45 |
8. ročník |
Příprava na SŠ z M
|
Stehlíková |
7:00 - 7:45
|
9. ročník |
Doučování ČJ |
Sapíková |
7:00 - 7:45 |
6. - 9. ročník |
Doučování
|
Fialová |
11:50 - 12:35 |
2. ročník |
Logopedie |
Slabá |
11:40 - 12:35 |
1. - 2. ročník |
Logopedie |
Raabová |
14:00 - 15:00 |
1. ročník |
DofE |
Hlávková, Bokůvková |
14:00 - 15:00 |
7. - 8. ročník |