Načítání...
 
info@zsmladeze.cz
tel.: 515 224 765
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3,
příspěvková organizace
Vedeme žáky k zájmu o sport, jazyky a hudbu.
 

Úspěchy

Úvod > Úspěchy > Logická olympiáda - umístění

Logická olympiáda - umístění

Zveřejněno 18.11.2019 22:49 - Mgr. Hana Hlávková - Přečteno: 438×

 

Během měsíce října pořádala MENSA ČR Logickou olympiádu pro žáky od MŠ až ŠŠ.

 

Naše škola se této olympiády zúčastnila ve čtyřech kategoriích. Jejich umístění najdete níže.

 

V následující sestavě jsou výsledky zobrazeny pouze u žáků, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kola.

 

 

Kategorie A1 (1. ročník ZŠ):

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 2059 řešitelů, z toho v našem kraji 367.

 

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

58.-90.

315.-475.

Skoumalová, Terezie

1.A

80.11

80.86

 

2.

91.-125.

476.-660.

Czudek, Šimon

1.B

70.84

72.46

 

3.

212.-242.

1184.-1331.

Maršalík, Lukas

1.A

38.42

38.98

 

 

 

Kategorie A2 (2. ročník ZŠ):

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 2771 řešitelů, z toho v našem kraji 415.

 

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

199.-228.

1297.-1553.

Hricková, Sabina

2.B

48.80

48.61

 

2.

229.-266.

1554.-1784.

Procházková, Jessica

2.A

40.60

39.81

 

3.-4.

267.-304.

1785.-1964.

Findová, Ema

2.B

31.45

32.39

 

3.-4.

267.-304.

1785.-1964.

Maloula, Šimon

2.C

31.45

32.39

 

5.-6.

305.-324.

1965.-2096.

Dvořák, jiří

2.B

24.46

26.76
 

 

 

 

Kategorie A (3.-5. ročník ZŠ):

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 13843 řešitelů, z toho v našem kraji 2138.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

506.-531.

2546.-2671.

Chaloupek, Ondřej

5.C

75.80

81.16

 

2.

532.-553.

2672.-2775.

Krčál, Lukáš

4.A

74.67

80.33

 

3.

599.-618.

3048.-3175.

Žilinec, Vojtěch

4.A

71.59

77.53

 

4.

766.-791.

4081.-4253.

Dvořák, Lukáš

5.B

63.63

69.91

 

5.

813.-825.

4422.-4552.

Kapinusová, Dita

4.A

61.74

67.59

 

6.

826.-840.

4553.-4682.

Petrželová, Zuzana

5.B

61.09

66.65

 

7.

1088.-1114.

6417.-6590.

Liebiger, Oto

4.C

48.55

53.03

 

8.-9.

1245.-1273.

7540.-7743.

Jetelinová, Ema

3.A

41.16

44.81

 

8.-9.

1245.-1273.

7540.-7743.

Reich, Matyáš

4.A

41.16

44.81

 

10.-12.

1274.-1302.

7744.-7908.

Gajdůšková, ludmila

4.C

39.80

43.47

 

10.-12.

1274.-1302.

7744.-7908.

Hlávková, Amálie

4.A

39.80

43.47

 

10.-12.

1274.-1302.

7744.-7908.

Lorencová, Kamila

5.B

39.80

43.47

 

13.

1328.-1346.

8045.-8187.

Novotná, Petra

3.A

37.51

41.38

 

14.

1368.-1395.

8320.-8494.

Frühaufová, Karolína

4.C

35.43

39.28

 

15.

1396.-1417.

8495.-8671.

Vybíralová, Zuzana

4.C

34.26

38.00

 

16.-17.

1467.-1489.

8973.-9113.

Papaiová, Hana

4.A

30.92

34.68

 

16.-17.

1467.-1489.

8973.-9113.

Szabó, Attila

4.C

30.92

34.68

 

18.

1490.-1510.

9114.-9263.

Schystalová, Sára

5.A

29.89

33.63

 

19.-20.

1511.-1527.

9264.-9427.

Javorský, Tomáš

5.A

29.00

32.50

 

19.-20.

1511.-1527.

9264.-9427.

Toiflová, Ella

5.A

29.00

32.50

 

21.

1528.-1554.

9428.-9593.

Carda, lukáš

3.A

27.97

31.30

 

22.

1555.-1580.

9594.-9779.

Ćurdová, Kateřina

5.B

26.73

30.03

 

23.-24.

1581.-1608.

9780.-9945.

Henych, Daniel

5.B

25.47

28.76

 

23.-24.

1581.-1608.

9780.-9945.

Kožíšková, Karla

5.B

25.47

28.76

 

25.

1609.-1629.

9946.-10077.

Jarosh, Kryštof

4.C

24.32

27.69

 

26.

1630.-1657.

10078.-10235.

Kello, Radim

4.C

23.18

26.64

 

27.

1658.-1677.

10236.-10394.

Skoták, Miroslav

3.B

22.05

25.49
 

 

 

 

Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ):

Celkem se v této kategorii do soutěže zapojilo 20188 řešitelů, z toho v našem kraji 2737.

Pořadí (škola)

Pořadí (kraj)

Celkové pořadí

Příjmení, jméno

Třída

Kvantil (kraj)

Kvantil (celkom)

 

1.

451.-473.

2816.-2941.

Pfeffer, Adam

9.A

83.16

85.75

 

2.

546.-570.

3424.-3604.

Novák, David

8.A

79.65

82.60

 

3.-4.

713.-745.

4561.-4803.

Dubová, Kristýna

8.A

73.40

76.81

 

3.-4.

713.-745.

4561.-4803.

Lichtenberg, Jan

9.A

73.40

76.81

 

5.-6.

863.-891.

5599.-5778.

Jonáš, Kryštof

9.D

67.99

71.83

 

5.-6.

863.-891.

5599.-5778.

Košťálová, Tereza

8.C

67.99

71.83

 

7.-8.

1009.-1043.

6579.-6804.

Piringerová, Adéla

6.B

62.55

66.86

 

7.-8.

1009.-1043.

6579.-6804.

Švaříčková, Viktorie

9.A

62.55

66.86

 

9.

1044.-1077.

6805.-7006.

Žižka, David

8.A

61.29

65.80

 

10.-12.

1099.-1131.

7201.-7409.

Hovorková, Kristýna

8.A

59.30

63.82

 

10.-12.

1099.-1131.

7201.-7409.

Komendová, Lucie

9.B

59.30

63.82

 

10.-12.

1099.-1131.

7201.-7409.

Krula, Štěpán

8.A

59.30

63.82

 

13.-14.

1132.-1168.

7410.-7712.

Jechová, Karolína

9.A

58.02

62.55

 

13.-14.

1132.-1168.

7410.-7712.

Krčál, David

8.A

58.02

62.55

 

15.-17.

1169.-1207.

7713.-8003.

Čech, Jakub

9.D

56.63

61.08

 

15.-17.

1169.-1207.

7713.-8003.

Kovářík, Jakub

9.B

56.63

61.08

 

15.-17.

1169.-1207.

7713.-8003.

Šťáva, Michal

9.A

56.63

61.08

 

18.

1208.-1248.

8004.-8293.

Blažek, Jiří

8.D

55.17

59.64

 

19.

1249.-1278.

8294.-8554.

Skoumal, Filip

8.B

53.87

58.28

 

20.-22.

1279.-1309.

8555.-8774.

Badinková, Aneta

8.A

52.76

57.09

 

20.-22.

1279.-1309.

8555.-8774.

Coufalová, Jana

8.D

52.76

57.09

 

20.-22.

1279.-1309.

8555.-8774.

Sytar, Adelina

8.A

52.76

57.09

 

23.

1310.-1342.

8775.-8996.

Achrerova, Ema

8.A

51.59

55.99

 

24.

1343.-1376.

8997.-9257.

Mahel, Richard

8.A

50.37

54.79

 

25.

1377.-1415.

9258.-9577.

Kratochvílová, Karolína

9.A

49.03

53.36

 

26.-28.

1416.-1459.

9578.-9919.

Janda, Patrik

8.C

47.52

51.72

 

26.-28.

1416.-1459.

9578.-9919.

Jandová, Veronika

9.C

47.52

51.72

 

26.-28.

1416.-1459.

9578.-9919.

Radová, Hana

9.A

47.52

51.72

 

29.-31.

1460.-1513.

9920.-10254.

Eliášek, Ondřej

8.A

45.73

50.04

 

29.-31.

1460.-1513.

9920.-10254.

Sobek, Kryštof

8.D

45.73

50.04

 

29.-31.

1460.-1513.

9920.-10254.

Zapletalová, Lucie

8.A

45.73

50.04

 

32.-34.

1514.-1550.

10255.-10511.

Kohoutek, Miroslav

9.C

44.06

48.57

 

32.-34.

1514.-1550.

10255.-10511.

Kolářová, Erika

9.A

44.06

48.57

 

32.-34.

1514.-1550.

10255.-10511.

Kožíšková, Barbora

7.A

44.06

48.57

 

35.-37.

1551.-1581.

10512.-10757.

Držmíšková, Eliška

8c

42.82

47.33

 

35.-37.

1551.-1581.

10512.-10757.

Jedličková, Veronika

8.A

42.82

47.33

 

35.-37.

1551.-1581.

10512.-10757.

Mátl, Jan

8.A

42.82

47.33

 

38.

1582.-1619.

10758.-11013.

Nasadilová, Jindřiška

8.A

41.56

46.08

 

39.-40.

1620.-1655.

11014.-11316.

Herman, Ondřej

7.D

40.21

44.70

 

39.-40.

1620.-1655.

11014.-11316.

Hlávka, Jan

7.D

40.21

44.70

 

41.-42.

1656.-1698.

11317.-11615.

Švéda, Jan

9.D

38.77

43.21

 

41.-42.

1656.-1698.

11317.-11615.

Vonková, Veronika

6.A

38.77

43.21

 

43.-45.

1699.-1749.

11616.-11967.

Bitalová, Lucie

9.A

37.05

41.60

 

43.-45.

1699.-1749.

11616.-11967.

Držmíšek, Matyáš

9.A

37.05

41.60

 

43.-45.

1699.-1749.

11616.-11967.

Maxera, Jiří

6.A

37.05

41.60

 

46.-48.

1750.-1783.

11968.-12247.

Burcin, Petr Michal

8.C

35.50

40.03

 

46.-48.

1750.-1783.

11968.-12247.

Česneková, Eliška

9.A

35.50

40.03

 

46.-48.

1750.-1783.

11968.-12247.

Sokolovský, Martin

9.A

35.50

40.03

 

49.-50.

1810.-1844.

12498.-12746.

Jedličková, Elisabeth

9.C

33.28

37.48

 

49.-50.

1810.-1844.

12498.-12746.

Texl, Matěj

6.A

33.28

37.48

 

51.

1845.-1875.

12747.-13013.

Smrček, Daniel

6.A

32.08

36.20

 

52.-54.

1876.-1924.

13014.-13356.

Bartoník, Michal

8.A

30.62

34.69

 

52.-54.

1876.-1924.

13014.-13356.

Klika, Václav

9.A

30.62

34.69

 

52.-54.

1876.-1924.

13014.-13356.

Lavingrová, Michaela

9.A

30.62

34.69

 

55.

1925.-1963.

13357.-13663.

Mucha, Tadeáš

8.A

29.01

33.08

 

56.

1964.-2005.

13664.-13982.

Olej, Tomáš

8.A

27.53

31.53

 

57.

2006.-2031.

13983.-14242.

Schwarz, Martin

9.A

26.29

30.10

 

58.

2032.-2067.

14243.-14479.

Keberle, Michal

8.C

25.16

28.87

 

59.-63.

2068.-2090.

14480.-14717.

Černá, Michaela

8.D

24.08

27.69

 

59.-63.

2068.-2090.

14480.-14717.

Husák, Petr

6.A

24.08

27.69

 

59.-63.

2068.-2090.

14480.-14717.

Kolář, Jan

6.B

24.08

27.69

 

59.-63.

2068.-2090.

14480.-14717.

Komárková, Kateřina

8.A

24.08

27.69

 

59.-63.

2068.-2090.

14480.-14717.

Změlík, Adam

6.A

24.08

27.69

 

64.-65.

2091.-2129.

14718.-15013.

Navrkalová, Eva

9.A

22.94

26.37

 

64.-65.

2091.-2129.

14718.-15013.

Ráb, Michal

9.A

22.94

26.37

 

66.-72.

2130.-2170.

15014.-15310.

Bokůvková, Nela

9.A

21.48

24.90

 

66.-72.

2130.-2170.

15014.-15310.

Dubovská, Dorota

6.A

21.48

24.90

 

66.-72.

2130.-2170.

15014.-15310.

Hamzová, Marie

7.D

21.48

24.90

 

66.-72.

2130.-2170.

15014.-15310.

Janoušek, Zdeněk

8.A

21.48

24.90

 

66.-72.

2130.-2170.

15014.-15310.

Kalandra, Aleš

6.C

21.48

24.90
 

 

 

Text: Mgr. Michaela Stehlíková

 

 

 

Nahoru

Komentáře

Žádný příspěvek.



Nahoru
Partne?i
 
Z?izovatel
 


www.1scznojmo.cz



www.msmt.cz


www.strojirny.cz

 



www.laufen.cz
 

www.datalife.cz

 

    

Patchworkový klub Znojmo

M?sto Znojmo
www.znojmocity.cz

http://www.fraus.cz/foto/1069.jpg

www.fraus.cz

 

www.zkouskypark.cz

 

www.cedu.cz
 

http://www.vodarenska.cz/


www.avmedia.cz

 

www.esfcr.cz

 

http://deti.mensa.cz


www.veskole.cz

 

 

Elektrokov,a.s. Znojmo

 

AŠSK-Centrum sportu