2012/2013

Mgr. Přibylová Marcela
Ne 9.12. 21:33
Úspěchy Davida Slavíčka ze 4.B

Žák naší školy - David Slavíček ze 4.B - se umístil na velmi pěkných místech v plavání . Zúčastnil se soutěže Pohár jižní Moravy , která se konala ve Vsetíně a obsadil tato velmi pěkná místa :   1. místo : 100m volný způsob 2. místo : 200m volný způsob 2. místo : 4 x 50m volný způsob 3. místo : 4 ... více »  Přečteno: 1479×

Ne 18.11. 22:46
Úspěchy florbalistů

V neděli 18. 11. 2012 ve znojemské městské sportovní hale nastoupili ke svým prvním utkáním před domácím publikem starší žáci oddílu florbalu TJ Znojmo . Zvítězili v obou hraných utkáních a dostali se tak, o bod za  prvním, na druhé místo tabulky  Jihomoravské ligy .   V prvním zápase doslova deklas... více »  Přečteno: 889×

So 17.11. 9:57
Úspěchy Karla Caesara

Žák naší školy Karel Caesar (9.A) mimo školu nezahálí a věnuje se naplno netradičnímu sportu. Trénuje, závodí a jeho úspěchy jsou vynikající . Blahopřejeme a přejeme Kájovi mnoho dalších úspěchů!!!   Výsledky Mistrovství ČR Supermoto 2012 , kde se Karel umístil celkově na 3. místě z 39. soutěžícíc... více »  Přečteno: 2293×

So 20.10. 10:48
Výsledky logické olympiády - Kategorie B

Výsledky logické olympiády probíhající v termínu od 8.-12.10.2012:   Celkem se v kategorii Kategorie B (druhý stupeň ZŠ a odpovídající ročníky víceletých SŠ) do soutěže zapojilo 11445 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 1709. Do následující sestavy Vašich žáků v soutěži jsme zahrnuli pouze žáky, kteří... více »  Přečteno: 1676×

St 17.10. 20:34
Úspěch Ivo Havlíka ze 7.C

Těší nás úspěchy našich žáků mimo školu. Ivo Havlík - žák 7.C se umístil na 3. místě v kategorii juniorů na golfovém Turnaji o pohár starosty města Znojma .   Blahopřejeme!!!    ... více »  Přečteno: 1662×

Po 15.10. 15:31
Výsledky logické olympiády kategorie A

Výsledky základního (nominačního) a krajského kola soutěže. Celkem se v kategorii Kategorie A (první stupeň ZŠ) do soutěže zapojilo 6965 řešitelů, z toho ve Vašem kraji 791 . Do následující sestavy Vašich žáků v soutěži jsme zahrnuli pouze žáky, kteří byli mezi 75% nejlepších řešitelů základního kol... více »  Přečteno: 1494×

Po 8.10. 22:22
1.místo v Závodu dračích lodí !!!!

Kluci ze sportovní třídy obhájili loňský titul !!! Deváťáci ze sportovní třídy ZŠ Mládeže triumfovali ve čtvrtek 27. září v Závodu dračích lodí školních posádek a obhájili tak své loňské prvenství . V celém průběhu závodu zajížděli nejrychlejší časy a nepoznali hořkost porážky .   Ze čtrnáctičle... více »  Přečteno: 959×

2011/2012

St 23.5. 18:16
Úspěch ve Znojemském slavíčku

V sobotu 19.5. proběhlo v Městském divadle ve Znojmě finále soutěže v sólovém zpěvu moravských lidových písní s příznačným názvem Znojemský slavíček 2012   Po předchozím školním a regionálním kole postoupily do divadla naše žákyně. Zazpívaly před odbornou porotou a publikem za doprovodu cimbálové mu... více »  Přečteno: 1932×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, ...232 Další »