Terénní cvičení

Začátek června. Čas vhodný pro terénní cvičení.  Kde? Kdo? Jak? 6.B a 6.D si vyzkoušeli práci v terénu.   V rámci výuky přírodopisu proběhla 5.6. a 8.6. terénní cvičení.   V průběhu celého dne zpracovávali šesťáci jednotlivé úkoly – pozorovali půdní a vodní bezobratlé, měřili stromy a zapisovali n... více »  Přečteno: 1007×

Čt 21.6. 0:10
Voda a lidé 2018

VODÁRENSKÁ AKCIOVÁ SPOLEČNOST, a.s., divize Znojmo za podpory a garance Města Znojma   vyhlásila 12. ročník výtvarné soutěže:  Voda a lidé – partneři pro život na téma  „Vztah člověka k vodě a její význam pro život“   Snahou pořadatelů soutěže bylo podpořit zájem dětí o vodu, která je životadárnou... více »  Přečteno: 678×

Čt 14.6. 22:20
Poděkování sběračům plastových víček

Rádi bychom vám oznámili velmi radostnou novinu.   V celorepublikové soutěži jsme obsadili krásné páté místo ve sběru plastových víček.   Za celý rok jsme nastřádali 1020 kilogramů víček.   Tímto bychom rádi poděkovali všem malým střadatelům i velkým zásobitelům.   Nový ročník sběru víček již zapo... více »  Přečteno: 570×

Po 4.6. 21:06
Mládežka vítězně na Turnaji o pohár senátora

Ve čtvrtek a pátek se konaly ve SH ve Znojmě florbalové turnaje O pohár senátora pro žáky a žákyně z 1. stupně.   Ve čtvrtek odehráli svůj turnaj chlapci. Na turnaji nenašli soupeře, který by je potrápil, a po suverénních výsledcích celý turnaj vyhráli. Pro vítěze byl připraven pohár, medaile a ta... více »  Přečteno: 704×

Čt 31.5. 22:29
Úspěšný Znojemský slavíček 2018

Finálové odpoledne Znojemského slavíčka, které proběhlo 20.5. ve Znojemském divadle, bylo pro zpěváčky naší školy velmi úspěšné.   Řečeno sportovním jazykem: všechny šance jsme úspěšně proměnili.:-)   V kategorii 1. a 2. tříd získala 3. místo Sára Elezi z 2.C.   Kategorii 3. a 4. tříd zastupoval P... více »  Přečteno: 748×

Út 8.5. 22:12
Mládežka v Poháru rozhlasu dvakrát zlatá

I v letošním roce se chlapci a děvčata naší školy zúčastnili dlouhodobě atraktivní atletické soutěže školních družstev Poháru rozhlasu, která se konala 3. 5. a 4. 5. na stadionu TJ Znojmo.    V jubilejním 50. ročníku startovaly týmy děvčat a chlapců z celého okresu a závodilo se v těchto disciplín... více »  Přečteno: 1132×

St 2.5. 16:49
Naši fotbalisté třetí v kraji v minifotbalu

Ve čtvrtek 19. dubna hráli naši fotbalisté z osmých a devátých tříd turnaj v minifotbalu.   Hrálo se na umělé trávě ve Znojmě za krásného, skoro až letního počasí.   Vítěz postupoval do krajského finále do Letovic.   Kluci splnili roli favorita a vyhráli skupinu, kde porazili Šanov a Prosiměřice. ... více »  Přečteno: 695×

St 2.5. 16:35
Čokoládová tretra - postupujeme do kraje

Ve čtvrtek 26.4. se na atletickém ovále v Husových sadech konalo 3. kolo Čokoládové tretry.   Tohoto závodu se účastní především mateřské školy a 1. stupeň základních škol. V letoším roce se závodů účastnilo okolo 225 dětí.   Závody jsou pouze běžecké, ale i tak se fandilo a povzbuzovalo z plných ... více »  Přečteno: 839×

Další stránky: « Předchozí 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...258 Další »