z roku

Mgr. Hana Hlávková
Út 16.1. 21:23
Florbalistky 6. a 7. ročníků vezou z kraje stříbro!

Ve čtvrtek odehrála naše děvčata 6. a 7. tříd krajské finále ve Slavkově u Brna.   Na tento turnaj se opět kvalifikují týmy, které vyhrály okresní kolo. Vítězky okresu ze ZŠ nám Republiky se nemohly pro lyžařský kurz krajského kola zúčastnit. Na druhém místě byla naše škola. Dívky tedy dostaly dru... více »  Přečteno: 913×

So 13.1. 21:05
Florbalisté z 1.stupně také úspěšní

Ve čtvrtek 11. ledna bojovali naši mladí florbalisté vybraní z 1. stupně na krajském finále letošního ČEPS Cupu o titul přeborníka jihomoravského kraje a také o postup mezi Top 8 východ, což je turnaj pro osm nejlepších škol z celé východní části republiky.   12 týmů bylo rozděleno do 3 čtyřčlenný... více »  Přečteno: 780×

St 10.1. 21:26
ZŠ Mládeže má nejlepší florbalisty v Jihomoravském kraji

V úterý 9.1. se ve Slavkově u Brna konalo krajské kolo ve florbalu 6. a 7. tříd základních škol.   Mezi nejlepší týmy v kraji se naše škola musela kvalifikovat přes vítězství v okresním kole. Ve znojemském okrese bývá stále těžší zvítězit. Našemu chlapeckému týmu se to podařilo. A to takovým způso... více »  Přečteno: 976×

Čt 30.11. 22:20
Dívky přivezly z kraje bronz, kluci vybojovali zlato!

Ve středu 29. listopadu vyrazil náš dívčí florbalový tým na krajské finále do Pohořelic.   Do krajského kola společně s naší školou postoupilo sedm týmů, které zvítězily ve svých okresech.   Školy byly rozděleny do dvou skupin po čtyřech. Naše hráčky byly ve skupině A společně s Vyškovem, Těšany a... více »  Přečteno: 1252×

Út 28.11. 22:10
Mladí florbalisté

V pondělí 27. 11. se ve SH ve Znojmě zúčastnili naši florbalisté z 1. stupně okresního kola letošního ČEPS Cupu 2017/2018.   Jedná se o stejný turnaj, ve kterém byli naši chlapci v loňském roce velmi úspěšní, když dokázali vybojovat páté místo v rámci celé ČR.   10 zúčastněných týmů bylo rozděleno... více »  Přečteno: 787×

Ne 26.11. 17:52
Florbalový turnaj

Naši žáci 8. a 9. tříd prolétli v nových dresech florbalovým turnajem a jsou první v okrese!   V úterý 21. listopadu se ve SH Znojmo konal každoroční turnaj starších žákyň ve florbalu.   I přes to, že konkurence na turnaji je rok od roku větší a větší, naše škola si vždy klade jen ty nejvyšší cíle -... více »  Přečteno: 977×

Út 14.11. 19:20
Školská futsalová liga

V 1. kole školské futsalové ligy nám udělali radost pouze mladší fotbalisté ze sedmých a šestý tříd , kteří suverénně postoupili.   Naši deváťáci bohužel z druhého místa nakonec nepoustoupili a pro letošní rok v hale končí.   Starší kluci sice se žádným soupeřem neprohráli, roli favorita však nesp... více »  Přečteno: 1188×

St 11.10. 22:22
Děvčata atletky a jejich první úspěchy i závodní zkušenosti

V letošním roce se děvčata převážně sportovních tříd zúčastnila mnoha atletických závodů, kde si vyzkoušela závodní atmosféru v různých disciplínách, zažila pocit úspěchu a především nasbírala řadu zkušeností.   Jednalo se například o závody mladšího žactva družstev, které měly 4. kola, okresní př... více »  Přečteno: 1073×

Další stránky: « Předchozí 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...248 Další »