2016/2017

Mgr. Hana Hlávková
Po 24.4. 22:36
Coca Cola Cup

​ Jako každoročně i letos jsme zúčastnili školní fotbalové soutěže Coca Cola Cup, která se hraje po celé republice. Tento rok jsme po třech postupech ze čtyřčlenných skupin vždy z prvního místa skončili druzí ve čtvrtém kole. To znamená druhé místo v kraji. Postupové místo do finále nám vzala fotbal... více »  Přečteno: 427×

Út 18.4. 19:18
Okresní přebor na dráze

V úterý 11.4. 2017 ve 14:00 hodin pořádala TJ Znojmo, z.s. oddělení atletiky Okresní přebor na dráze dorostu a staršího žactva.   I přes chladné počasí se žáci a žákyně naší školy s chutí závodu zúčastnili a někteří si odnesli i cenné kovy.   Nejvíce se dařilo Erice Kourkové (7.D) a Martinu Pexovi... více »  Přečteno: 732×

St 12.4. 8:05
Úspěch v rámci okresu v Klokanovi

Naše škola se i letos  zapojila do celostátní soutěže "Matematický Klokan".   Nejlépe si vedl Vítězslav Šafář z 9.C, který se umístil na prvním místě za celý okres Znojmo.   Hezkého umístění dosáhl i Filip Ljubičič ze 7.B.   Gratulujeme!!!     KATEGORIE KADET OKRES ZNOJMO   1.místo: Vítězslav Šafá... více »  Přečteno: 552×

Po 3.4. 21:15
Okresní kolo fyzikální olympiády

Dne 23. 3. 2017 proběhlo na ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská okresní kolo fyzikální olympiády.     Žák naší školy – Martin Smejkal se umístil na velmi pěkném 2. místě v kategorii F.     Blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy!!!     Text: Mgr.Kamil Tunka            ... více »  Přečteno: 379×

Út 28.3. 21:58
Basketbal – okresní kolo kategorie dívky III.

Holky z Mládežky basket umí!   Dne 28. 3. 2017 se uskutečnilo okresní kolo v basketbalu v tělocvičně ZŠ a MŠ Znojmo, Pražská, kde se vzájemně utkalo pět týmů.   Hrálo se 2x8 minut systémem každý s každým.   Naše děvčata vyhrála všechna utkání, zaslouženě se stala vítězem celého turnaje a postoupil... více »  Přečteno: 847×

Čt 23.2. 23:44
Okresní kolo zeměpisné olympiády

Dne 21.2.2017 proběhlo okresní kolo zeměpisné olympiády.   Žáci reprezentovali naši školu ve 3 kategoriích.     V kategorii A se Kryštof Jonáš ze 6.D umístil na 12. místě.   V kategorii B obsadil Tomáš Jelínek ze 7.B krásné 4. místo.   V kategorii C se Jakub Mátl z 9.C umístil na 12. místě.     Gr... více »  Přečteno: 620×

So 11.2. 12:31
Soutěž pro mladé autory píšící anglicky

National literary award for young writers  - Soutěž pro mladé autory píšící anglicky   Naše žákyně Stella Hermannová (9. A) se zúčastnila celorepublikové soutěže v kreativním psaní v anglickém jazyce.     Nezisková organizace GLOSSOLI, z. s. vyhlásila společné téma pro všechny věkové kategorie pod... více »  Přečteno: 618×

Ne 22.1. 19:14
Zelenina plná vitamínů

Český zahrádkářský svaz vyhlásil 24. ročník výtvarné soutěže pro děti na téma "Zelenina plná vitamínů" .   Také naše škola se zúčastnila této soutěže.   V každé kategorii byly vyhodnoceny nejlepší práce. Ty potom postoupí do celostátního kola.   V kategorii 6. až 9.ročník obsadila krásné 2.místo Ter... více »  Přečteno: 945×

Další stránky: « Předchozí 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, ...237 Další »