2016/2017

Mgr. Hana Hlávková
Út 20.12. 22:08
Okresní přebor ve florbalu

Žákyně 6. a 7. ročníku jasně vyhrály okresní přebor ve florbalu!   V úterý 13.12. se ve znojemské sportovní hale konalo okresní kolo dívek ve florbalu. Společně s naším týmem se zúčastnilo celkem pět družstev ze škol ZŠ Pražská, nám. Republiky, Tasovic a Olbramovic.   V tomto menším počtu se turna... více »  Přečteno: 802×

Čt 15.12. 21:08
Naši futsalisté končí ve finále divize

Tento týden se uskutečnilo finále divize školní futsalové ligy, kde měla zastoupení i naše škola.   V tomto krajském finále jsme obsadili druhé nepostupové místo a bohužel končíme.   Dvě první utkání jsme jasně vyhráli stejně jako ZŠ Novolíšeňská.   O postupové místo se tedy rozhodovalo v poslední... více »  Přečteno: 628×

Po 12.12. 20:07
Fotbalisté z prvního stupně jsou třetí na okrese

V neděli se odehrálo ve Znojmě finálové kolo Dach Cupu v halové kopané základních škol ročníku narození 2006 a mladší.   Ve finále se proti sobě postavilo šest škol.   Hrálo se tabulkově systémem každý s každým.   Naši kluci vybojovali v tomto prvním ročníku výborné 3.místo.   Z pěti utkání jsme t... více »  Přečteno: 670×

St 7.12. 22:42
Naše chlapecké florbalové družstvo 8 .a 9.ročníku je třetí nejlepší v kraji!

V úterý 29. 11. se ve Slavkově u Brna konalo krajské kolo ve florbale 8. a 9.tříd.   Náš tým se na kraj kvalifikoval vítězstvím okresního kola, stejně jako ostatních sedm týmu z Blanska, Hroznové Lhoty, Vyškova, Brna, Ivančic, Břeclavi a Slavkova. Turnaje se tedy účastnilo osm základních škol, kte... více »  Přečteno: 945×

Ne 27.11. 19:00
Fotbalový turnaj - 1.stupeň

Fotbalový turnaj na prvním stupni odehraný na výbornou.   Naši mladí fotbalisté z prvního stupně vyhráli fotbalový turnaj, který se odehrál v hale v počtu čtyři proti čtyřem plus brankář.   Z prvního místa postupujeme do finálového kola, které se odehraje 11. prosince v odpoledních hodinách ve Spo... více »  Přečteno: 789×

St 23.11. 21:30
Florbalisté naší školy jsou nejlepší v okrese!

V pondělí 21. listopadu se ve znojemské sportovní hale odehrálo finále okresního kola starších žáků ve florbale.   Do závěrečného turnaje se naši žáci probojovali po vítězství v základní skupině, kde postupně porazili týmy z ZŠ Tasovic, Želetic a tým  GPOA Znojmo.     Do finále společně s naší š... více »  Přečteno: 899×

2015/2016

Mgr. Romana Loydová
Út 8.9. 20:03
Úspěch ve výtvarné soutěži Jeden svět na školách

Jako každý rok byla na školních projekcích mezinárodního festivalu o lidských právech JEDEN SVĚT vyhlášena výtvarná soutěž JEDEN SVĚT DĚTEM určena žákům do 13 let. Tento festival probíhal v červnu i ve Znojmě. Zadání soutěže bylo nakreslit obrázek, který by zachytil pocity a dojmy z promítaných fi... více »  Přečteno: 1687×