2016/2017

Mgr. Hana Hlávková
Ne 27.11. 19:00
Fotbalový turnaj - 1.stupeň

Fotbalový turnaj na prvním stupni odehraný na výbornou.   Naši mladí fotbalisté z prvního stupně vyhráli fotbalový turnaj, který se odehrál v hale v počtu čtyři proti čtyřem plus brankář.   Z prvního místa postupujeme do finálového kola, které se odehraje 11. prosince v odpoledních hodinách ve Spo... více »  Přečteno: 1097×

St 23.11. 21:30
Florbalisté naší školy jsou nejlepší v okrese!

V pondělí 21. listopadu se ve znojemské sportovní hale odehrálo finále okresního kola starších žáků ve florbale.   Do závěrečného turnaje se naši žáci probojovali po vítězství v základní skupině, kde postupně porazili týmy z ZŠ Tasovic, Želetic a tým  GPOA Znojmo.     Do finále společně s naší š... více »  Přečteno: 1359×

2015/2016

Mgr. Romana Loydová
Út 8.9. 20:03
Úspěch ve výtvarné soutěži Jeden svět na školách

Jako každý rok byla na školních projekcích mezinárodního festivalu o lidských právech JEDEN SVĚT vyhlášena výtvarná soutěž JEDEN SVĚT DĚTEM určena žákům do 13 let. Tento festival probíhal v červnu i ve Znojmě. Zadání soutěže bylo nakreslit obrázek, který by zachytil pocity a dojmy z promítaných fi... více »  Přečteno: 1923×

Čt 3.9. 14:43
Úspěch v Recyklohraní

V  školním roce 2014/2015 se naše škola ZŠ Mládeže op?t zapojila do projektu Recyklohraní aneb Ukli?me si sv?t . Do projektu je zapojeno celkem 381 škol. Poda?ilo se nám splnit všechny ?ty?i zadané úkoly (Ovocná výzva, Blackout, Sv?tlo a Pomocníci), dále jsme odevzdali 60 kg elektroza?ízení, 25 kg... více »  Přečteno: 2119×

2014/2015

Mgr. Přibylová Marcela
St 6.5. 18:10
Úspěch žáků ve výtvarných soutěžích

Úspěch našich žáků ve výtvarných soutěžích   Žáci naší školy se vždy během školního roku zúčastňují různých výtvarných soutěží. Dostávají také ocenění za svá výtvarná dílka. V poslední době jsou to tyto soutěže:   Českomoravská  myslivecká jednota  vyhlásila výtvarnou soutěž:          MÉ TOULKY Z... více »  Přečteno: 3243×

Út 18.11. 16:19
Výtvarná soutěž - Hledá se maskot

Město Znojmo vyhlásilo výtvarnou soutěž   ZNOJMO TŘÍDÍ ODPADY – HLEDÁ SE MASKOT   Také žáci naší školy se této výtvarné soutěže zúčastnili. V kategorii A (11 – 14-let) jsme získali ocenění .   Karolína Bílková -  žákyně 8.A   získala ve své kategorii 3.místo . Její práce nese název: Ecopanáček   Dne... více »  Přečteno: 2106×

Čt 16.10. 22:20
Úspěch v soutěži ,, Znojemský hrozen

V minulém m?síci prob?hla v rámci festivalu ,, Znojemský hrozen" výtvarná sout?ž Plný talí? malování , kterého se zú?astnili i naši žáci 1.stupn?. Mezi ocen?nými výkresy se umístily i práce dvou našich žáky? - Klárky Zelbové a Klárky Dvo?ákové - ob? z 5.B. Ob? se umístily shodn? na 3. míst? . Neje... více »  Přečteno: 2140×

Čt 11.9. 21:15
Nejúspěšnější základní škola v okrese

ZŠ Mládeže má nejlepší sportovce v okrese! Po sportovních úspěších v loňském školním roce vyhodnotila Asociace školních sportovních klubů naši školu jako nejúspěšnější základní školu v okrese . Do koeficientu úspěšnosti se započítává účast na krajských a republikových soutěžích . V loňském roce se... více »  Přečteno: 2236×

Další stránky: « Předchozí 1, ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, ...253 Další »