Načítání...
 
info@zsmladeze.cz
tel.: 515 224 765
Základní škola, Znojmo, Mládeže 3,
příspěvková organizace
Vedeme žáky k zájmu o sport, jazyky a hudbu.
 

Odpolední zájmové aktivity

pondělí

Cambridge - 6.roč.   - 14:00 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: J.Bokůvková
Cambridge - Cat 8.-9.roč.   - 14:10 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: J.Matyasková
ČJ pro cizince 6.-9.roč.   - 13:45 - 14:45 září až červen - vedoucí: K.Pojerová
Doučování ČJ - 7.-8.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: E.Pojíšková
Doučování M -ČJ- 5.roč.   - 12:40- 13: 40 září až červen - vedoucí: S.Bauerová
Florbal - elévové -2008-2009   - 14:45 - 16:00 září až červen - vedoucí: J.Vyskot
Florbal- přípravka -2010-2012   - 13:45 - 15:00 září až červen - vedoucí: P.Faltus
Pohybové hry 2.-3.roč.   - 12:45 - 13:30 říjen až červen - vedoucí: P.Latnerová
Příprava na přij.zk. - M -9.roč.   - 7:00 - 7:45 říjen až červen - vedoucí: M.Stehlíková
Robotronik 6.-9.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: Č.Texl
Školní hrátky s předškoláčky   - 15:30 - 16:30 říjen až červen - vedoucí: K.Voborná
Stolní tenis 3.-5.roč.   - 12:45 - 13:30 září až červen - vedoucí: Y. Skokanová
Vedo 1.-5. roč.( robotika)   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Stehlíková
Všeobecná gymnastika   - 14:00 - 15:00 listopad až červen - vedoucí: M.Toboláková
Zábavné vyrábění družina   - 14:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: V.Slabá

úterý

Atletika 6.-9.roč.   - 15:00 - 16:30 listopad až červen - vedoucí: D.Navrátilová
Doučování AJ - 7.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Juříková
Doučování ČJ - 6.roč.   - 14:10 - 15:10 září až červen - vedoucí: M.Salátová
Doučování ČJ - 9.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: H.Hlávková
Doučování M - 6.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: A.Andršová
Doučování M - 7.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: R.Loydová
Logické a deskové hry 1.-5.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: H.Fialová
Logopedie 1.roč.   - 11:40 -12:35 září až červen - vedoucí: V.Slabá
Matematika Hejný 1.roč.   - 14:00 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: A.Kosourová, T.Texlová
Šachy 1.-9. roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: p.Lahodný

středa

Atletika 1.-3.roč.   - 15:30 - 17:00 říjen až červen - vedoucí: B.Doláková, V.Ziková (Pozn.: stadion)
Atletika 1.-3.roč.   - 16:15 -17:30 říjen až červen - vedoucí: B.Doláková, V.Ziková (Pozn.: hala)
Bruslení družina   - 13:30 - 15:30 říjen až březen - vedoucí: A.Novotná,L.Novotná
Cambridge - Flyers 7.roč.   - 14:10 - 15:10 říjen až červen - vedoucí: H.Schwarzová
Cambridge - Starters - 4.roč.   - 14:00 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: Z.Maarová
Doučování M - 8.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: J.Líbalová
Doučování M - 9.roč.   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: R.Vítková
Doučování NJ - 6.-9.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: I.Krčálová
Florbal - elévové -2008-2009   - 14:45 - 16:00 září až červen - vedoucí: J.Vyskot
Florbal- přípravka -2010-2012   - 13:45 - 15:00 září až červen - vedoucí: P.Faltus
Hudebně-dramatický 6.-9.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: P. Buliščaková
Hudební 1.- 5.roč.   - 13:30 - 14:30 říjen až červen - vedoucí: G.Bajková
Logopedie 1.roč.   - 11:40 -12:35 září až červen - vedoucí: P.Raabová
Logopedie 2.roč.   - 11:40 -12:35 září až červen - vedoucí: V.Slabá
Náboženství 1.-9.roč.   - 14:00 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: sestra Timotea
Výtvarný 5.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: J.Krčmářová
Výtvarný 6.-9.roč.   - 13:45 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: J.Krčmářová

čtvrtek

Chemický 9.roč.   - 6:50 - 7:50 říjen až červen - vedoucí: Z.Jetelinová
Doučování M - 8.roč.   - 12:40- 13: 40 září až červen - vedoucí: I. Nevěčná
Doučování NJ - 6.-9.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Filipová
Vybíjená 3.- 5.roč.   - 12:45 - 13:30 říjen až červen - vedoucí: Š.Forejtová
Výtvarná školička 1.roč.   - 14:30 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: V.Procházková

pátek

Florbal - elévové -2008-2009   - 14:30 - 15:30 září až červen - vedoucí: J.Vyskot
Florbal- přípravka -2010-2012   - 13:30 - 14:30 září až červen - vedoucí: P.Faltus
Výtvarná školička 2. - 4.roč.   - 13:45 - 14:45 říjen až červen - vedoucí: A.Novotná





Nahoru
Partne?i
 
Z?izovatel
 


www.1scznojmo.cz



www.msmt.cz


www.strojirny.cz

 



www.laufen.cz
 

www.datalife.cz

 

    

Patchworkový klub Znojmo

M?sto Znojmo
www.znojmocity.cz

http://www.fraus.cz/foto/1069.jpg

www.fraus.cz

 

www.zkouskypark.cz

 

www.cedu.cz
 

http://www.vodarenska.cz/


www.avmedia.cz

 

www.esfcr.cz

 

http://deti.mensa.cz


www.veskole.cz

 

 

Elektrokov,a.s. Znojmo

 

AŠSK-Centrum sportu