Načítání...
 
info@zsmladeze.cz
tel.: 515 224 765
ZŠ, ZNOJMO, MLÁDEŽE 3
Vedeme žáky k zájmu o sport, jazyky a hudbu.
 

Odpolední zájmové aktivity

pondělí

Cambridge Ket   - 14:00 - 14:45 říjen až květen - vedoucí: J.Matyasková
Český jazyk pro cizince   - září až červen - vedoucí: K.Pojerová
Doučování 3.roč.   - 12:45 - 13:45 září až červen - vedoucí: A.Kosourová
Doučování ČJ 6.roč   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: E.Pojíšková
Doučování ČJ 7.roč.   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Holíková
Doučování ČJ 8.roč   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: H.Hlávková
Doučování ČJ 9.roč   - září až červen - vedoucí: P.Pokorná
Doučování M 7.roč   - 13:45 - 14:45 září až červen - vedoucí: I.Nevěčná
Doučování M 8.roč   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: I.Nevěčná
Dyslektický 1.st.   - říjen až květen - vedoucí: K.Voborná
Florbal Elévové 2007,2008   - 14:45 - 16:00 říjen až květen - vedoucí: J.Vyskot (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Florbalová Přípravka 2009 a ml.   - 13:45 - 15:00 říjen až květen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Kuchtíci 3.,4.roč.   - 13:45 - 15:15 říjen až květen - vedoucí: P.Latnerová
Plavecká škola Aqua-Start   - 12:30 - 13:00 říjen až červen - vedoucí: B.Daberger (Pozn.: lázně)
Příprava na přij.zk. M   - 7:00 - 7:45 říjen až květen - vedoucí: M.Stehlíková
Robotronik   - 14:00- 15:30 říjen až květen - vedoucí: M.Stehlíková,Č.Texl
Stolní tenis   - 12:45 - 13:30 říjen až květen - vedoucí: Y.Skokanová
Všeobecná gymnastika 1.-2. třída   - 14:00 - 15:00 říjen až květen - vedoucí: V.Ziková
Zábavné vyrábění   - 14:30 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: V.Slabá (Pozn.: družina)

úterý

Angličtina hrou 2.-3.tř.   - 13:45 - 14:30 říjen až květen - vedoucí: Z.Maarová
Atletika 5.-9. roč.   - 14:30 - 16:00 říjen až květen - vedoucí: D.Navrátilová
Cambridge Movers   - 13:45 - 14:45 říjen až květen - vedoucí: J.Bokůvkvá
Český jazyk pro cizince   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Holíková
Doučování 3.roč.   - 12:45 - 13:30 září až červen - vedoucí: K.Kapinusová
Doučování 4.roč.   - 12:45 - 13:45 září až červen - vedoucí: S.Bauerová
Doučování 5.roč.   - 12:45 - 13:45 září až červen - vedoucí: T.Texlová
Doučování M 6.roč   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: R.Loydová
Dyslektický 2.st.   - 7:00 - 7:45 říjen až květen - vedoucí: P.Pokorná
Klub deskových her a logiky   - 14:00 - 15:20 září až červen - vedoucí: Fialová
Logopedie   - 11:40 - 12:35 září až červen - vedoucí: Slabá
Šikulka 3.-5.roč.   - 13:45 - 15:15 říjen až květen - vedoucí: Z.Polehňová,Š.Půčková

středa

AJ pro 2.st.- doučování   - 14:00 - 15:00 září až červen - vedoucí: M.Juříková
Atletická příprava 1.-3.roč.   - 15:30 - 17:00 říjen až květen - vedoucí: V.Ziková (Pozn.: hala, stadion)
Bruslení   - 13:30 - 14:30 říjen až květen - vedoucí: A.Novotná,L. Novotná
Cambridge AJ 4.tř   - 14:10 - 15:10 říjen až květen - vedoucí: A.Štrausová
Cambridge Flyers   - 14:10 - 15:10 říjen až květen - vedoucí: H.Schwarzová
Chemický   - 14:00 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: R.Kasal
Doučování M 8.roč   - 6:50 - 7:50 srpen až červen - vedoucí: R.Vítková
Doučování M 9.roč   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: A.Andršová
Florbal Elévové 2007,2008   - 14:45 - 16:00 říjen až květen - vedoucí: J.Vyskot (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Florbalová Přípravka 2009 a ml.   - 13:45 - 15:00 říjen až květen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Hudební   - 13:30 - 14:30 říjen až červen - vedoucí: G.Bajková
HUDR - hud.-dramat. 5.-9.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až červen - vedoucí: P.Buliščaková
Náboženství 1. i 2.st.   - 14:00 - 14:45 říjen až květen - vedoucí: sestra Timotea
Šachy   - 14:00 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: Lahodný
Školní časopis 3.-9.roč   - 14:00 - 15:00 říjen až červen - vedoucí: E.Pojíšková
Výtvarný kroužek 5.-9.roč.   - 14:00 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: J.Krčmářová

čtvrtek

Doučování M 7.roč   - 6:50 - 7:50 září až červen - vedoucí: J.Líbalová
Doučování- konverzace NJ   - 14:00 - 14:45 říjen až květen - vedoucí: S.Drobňáková
Logopedie   - 14:30 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: P.Raabová
Němčina hravě pro 4.-5.roč.   - 13:30 - 14:15 září až červen - vedoucí: T.Salátová
Plavecká škola Aqua-Start   - 12:30 - 13:00 říjen až červen - vedoucí: B.Daberger (Pozn.: lázně)
Vybíjená 4. -5.roč.   - 12:45 - 13:30 říjen až květen - vedoucí: Š.Forejtová
Výtvarná školička   - 14:30 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: V.Procházková (Pozn.: družina)

pátek

Florbal Elévové 2007,2008   - 14:30 - 15:30 říjen až květen - vedoucí: J.Vyskot (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Florbalová Příprava 2009 a ml.   - 13:30 - 14:30 říjen až květen - vedoucí: P. Faltus (Pozn.: na základě výběru,pod TJ)
Logopedie   - 11:40 - 12:35 říjen až květen - vedoucí: V.Slabá
Výtvarná školička 2.-4.tř   - 13:45 - 14:45 říjen až květen - vedoucí: A.Novotná (Pozn.: družina)





Nahoru
Partne?i
 
Z?izovatel
 


www.1scznojmo.cz



www.msmt.cz


www.strojirny.cz

 



www.laufen.cz
 

www.datalife.cz

 

    

Patchworkový klub Znojmo

M?sto Znojmo
www.znojmocity.cz

http://www.fraus.cz/foto/1069.jpg

www.fraus.cz

 

www.zkouskypark.cz

 

www.cedu.cz

http://www.vodarenska.cz/


www.avmedia.cz

 

www.esfcr.cz

 

http://deti.mensa.cz


www.veskole.cz

 

 

Elektrokov,a.s. Znojmo

 

AŠSK-Centrum sportu