Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Vesmírná mise ve 3. A

středa 8. března 2023 14:37
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 385x

Detektivové ze 3. A se v prvouce dostali k tématu Vesmír. Všechny děti tato učební látka velmi zaujala. O vesmíru si povídali, hledali v encyklopediích důležité a potřebné informace, pídili se po novinkách a zajímavostech. Shlédli i několik videí. Obrovským překvapením byla nabídka paní učitelky Bauerové a Bokůvkové, že by nám vesmír ukázali v modelech 3D pomocí VR brýlí. Za tuto možnost jim oběma velice děkujeme, neboť jsme byli opravdu ohromeni. Závěrem celé kapitoly si děti společně poskládaly puzzle sluneční soustavy. V měsíci březnu se děti ještě vydají do Planetária v Brně a tím tuto zajímavou kapitolu ukončíme.

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Anna Kosourová.