Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Události - 1. stupeň

Dětská scéna - recitační soutěž

- 1. stupeň

čtvrtek 22. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadlo – předplatné

- 5. - 8. ročník

čtvrtek 22. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda s rodiči budoucích prvňáčků v MŠ nám. Armády

- budoucí 1. ročníky

úterý 20. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Karneval ŠD

- 1. stupeň

úterý 20. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zájezd pro vybrané žáky na edukační program VIDA

- vybraní žáci

úterý 20. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

Jíme zdravě.

čtvrtek 15. února 2024
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

středa 14. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Lyžařský výcvik Čenkovice

- vybraní žáci ze třídy 3. B a 4. A

pondělí 12. února 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci

úterý 30. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Krajský přebor ZŠ v Břeclavi v šachu

- vybraní žáci

úterý 30. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Listování Lukáše Hejlíka

- celá škola

pondělí 29. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ukázková hodina pro rodiče 1.B

- 1.B

pátek 26. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ukázková hodina pro rodiče 1.C

- 1.C

středa 24. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Krajské kolo matematické olympiády

- 5. a 9. ročníky

středa 24. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Čtení pro děti ve školce

- 5.C

úterý 23. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní kolo “Znojemského slavíčka”

- vybraní žáci

čtvrtek 18. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

3. část TV projekt - Diplomová práce

- 4.B

úterý 16. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Náhradní plavání

- 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B a 4.C

pondělí 15. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A a 3.B

pátek 12. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Individuální konzultace rodičů s pedagogy

- celá škola

čtvrtek 11. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

čtvrtek 11. ledna 2024
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

čtvrtek 11. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

- 1.A a 3.A

středa 10. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C

středa 10. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Exkurze do Elektrokovu

- 4.A

středa 10. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

– 1.- 4. ročník (bez 1.A a 3.A)

úterý 9. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tříkrálová sbírka

- 1. stupeň

pondělí 8. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní parlament

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 8. ledna 2024
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční koncert

- 1. stupeň

pátek 22. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční pošta

- celá škola

čtvrtek 21. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Vánoční edukační program

– 1.A, 1.C, 5.A, 5.B, 5.C

čtvrtek 21. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Prohlídka Betlému

- 4.A

středa 20. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vycházka vánočním Znojmem

- 3.B

středa 20. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční kino

- 1. stupeň

středa 20. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce

- 1.C

úterý 19. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční edukační program

– 1.B, 2.A, 2.B, 2.C, 4.C

úterý 19. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční čtení

- 4.A

úterý 19. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Andělská diskotéka

- 4. - 9. třída

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Vánoční edukační program

– 3.A, 3.B, 3.C, 4.A, 4.B

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Týden vánočních svetrů

- celá škola

pondělí 18. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Exkurze BBK Fitness

- 3.B

pátek 15. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zdravověda - program o 1. pomoci aneb Co dělá můj tatínek

- 1A

čtvrtek 14. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Koncert souboru Dyjavánek

- 2.B, 5.A, 5.C

čtvrtek 14. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Muzikoterapie

- 4.A a 4.B

čtvrtek 14. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program v muzeu Tvořivé Vánoce

- 1.A

středa 13. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

úterý 12. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Program na stmelení kolektivu

- 1.A

pondělí 11. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Beseda s Monikou Průškovou na téma povolání

- 3.B

pátek 8. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pátek 8. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS CUP

- vybraní žáci 1. stupně

pátek 8. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den otevřených dveří

Den otevřených dveří

čtvrtek 7. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Výstava Krysáci

- 2.B

čtvrtek 7. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

svačinka

čtvrtek 7. prosince 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Soutěž o nejpěkněji vánočně vyzdobenou třídu

- celá škola

čtvrtek 7. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Výstava Krysáci

- 3.A a 4.A

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Okresní turnaj v šachu - GPOA

- vybraní žáci

středa 6. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Florbal AŠSK kategorie II.

- vybraní žáci 1. stupně

úterý 5. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

PPO Futsal

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 5. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Program EMOCE

- 4.B

pondělí 4. prosince 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva Kabinetu Ilustrace

- 3.B

úterý 28. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

7. schůzka školního parlamentu

- členové školního parlamentu

úterý 28. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Výstražná jednodenní stávka 27.11.2023

stávka, 27.11.2023

pondělí 27. listopadu 2023
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní jídelna

Divadelní předplatné

- 1.A a 3.A

středa 22. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

1.- 4. ročník (bez 1.A a 3.A)

úterý 21. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

PPO futsalová liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 21. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Sportovní liga škol ve florbalu kategorie II.

- vybraní žáci 1. stupně

pondělí 20. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výstava Krysáci

- 5.C

čtvrtek 16. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Otevřená hodina matematiky

- 3.B

čtvrtek 16. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Šachy do škol

- celá škola

úterý 14. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Výstava Krysáci

- 3.B

úterý 14. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Akce pro členy školního parlamentu

- vybraní žáci školního parlamentu

pátek 10. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Testování žáků v rámci výzkumu

- 4.B

pátek 10. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 9. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a zelenina do školy, mléko do školy

zdravá svačina

čtvrtek 9. listopadu 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Výstava Krysáci

- 4.A

čtvrtek 9. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Exkurze VIDA

- 3.A, 3.B a 3.C

čtvrtek 9. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výstava Krysáci

- 3.C

úterý 7. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Otevřená hodina matematiky

- 2.A

pondělí 6. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A a 3.B

čtvrtek 2. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Exkurze Planetárium Brno

- 5.A, 5.B a 5.C

středa 1. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C a 4.B

středa 1. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program Muzeum Znojmo

- 1.A

středa 1. listopadu 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

4. schůzka školního parlamentu

- vybraní zástupci ŠP

pondělí 30. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Podané ruce Brno

- 3. a 5. ročníky

středa 25. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Beseda v knihovně

- 5.C

středa 25. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 23. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den stromů

- 4.A

pátek 20. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dýňový podvečer

- 1. stupeň

čtvrtek 19. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Školní kolekce

školní oblečení

středa 18. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Podzimní sběr starého papíru

sběr papíru

úterý 17. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 16. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Schůzka školního parlamentu

- vybraní žáci

pondělí 16. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Projektový den Hrdinové

- celá škola

pátek 13. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Podzim v přírodě

- 1.B

pátek 13. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Snídaně s paní ředitelkou

- vybraní žáci školního parlamentu

pátek 13. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačinka

čtvrtek 12. října 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C a 4.B

pátek 6. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A a 3.B

čtvrtek 5. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Orba Mašovice

- 2.B, 4.B a 4.C

středa 4. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

úterý 3. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B a 2.A

úterý 3. října 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den seniorů

- vybraní žáci

středa 27. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se strážnicí městské policie

- 1.A, 1.B a 1.C

středa 27. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dračí lodě

- 5.C a 1.A

úterý 26. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

pátek 22. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Logopedická depistáž

- vybraní žáci 1. tříd

pátek 22. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

1. schůzka žákovského parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 18. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Třídní schůzky 1. a 6. ročníků

- 1. a 6. ročníky

čtvrtek 14. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačinka

čtvrtek 14. září 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Focení na tabuli cti

čtvrtek 14. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Korfbalový turnaj

- 2. - 5. ročník

úterý 12. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 11. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Louka plná dětí

- 2. a 3. třídy

čtvrtek 7. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vodácký výcvik

- 4.A

úterý 5. září 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A a 3.B

pátek 23. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výlet na pramicích

- 3.A

pátek 23. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program Zachraň divočinu ve městě

- 8.B

čtvrtek 22. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Přírodovědná vycházka

- 2.B

středa 21. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vodácký výcvik

- 4.A

úterý 20. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 19. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 3.C

pondělí 19. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Meandry řeky Dyje

- 3.A

pondělí 19. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Spaní v TV

- 2.C

pátek 16. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva budoucích žáků ze ZŠ Strachotice

- 2. stupeň

pátek 16. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Schůzka s rodiči budoucích prvňáčků

- budoucí 1. ročníky

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení studentek GPOA

- 2.B a 3.A

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pasování prvňáčků na čtenáře

- 1.A, 1.B a 1.C

čtvrtek 15. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Odpoledne plné her

- školní družina

středa 14. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Divadlo – Rytmika

- 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 2.C, 3.A, 3.B, 4.A, 4.B, 4.C a 5.C

středa 14. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

úterý 13. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Živá knihovna

- 5.C

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 2.A a 2.C

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 3.A

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výlet lodě Dyje

- 2.B

pondělí 12. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

čtvrtek 8. června 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Den bez úrazu

- 3.A, 5.C a 2.B

čtvrtek 8. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program – muzeum

- 5.C

středa 7. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 5. ročníky

pondělí 5. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pobyt v přírodě

- 4. ročníky

pondělí 5. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výlet na pramicích a posezení s rodiči

- 3.A

pondělí 5. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vítání občánků MěÚ Znojmo

- 4.A

sobota 3. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

První návštěva knihovny

- 1.B

pátek 2. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

První návštěva knihovny

- 1.A

pátek 2. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den dětí

- celá škola

čtvrtek 1. června 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Edukační program – muzeum

- 5.C

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Focení

- 2.B, 8.D a 7.D

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní výlet

- 1.A. 1.B a 1.C

středa 31. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 5.B a 5.C

úterý 30. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny před pasováním na čtenáře

- 1.C

pátek 26. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Komentovaná prohlídka školním lesem

- 2.B

pátek 26. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

- 5. - 9. ročník

čtvrtek 25. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Komentovaná prohlídka lesa

- 1.C a 4.C

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Výchovný koncert ZUŠ Znojmo

- 1.A, 2.B, 3.B a 4.C

středa 24. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Focení tříd

- celá škola

úterý 23. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Olympiáda pro radost

- vybraní žáci z 1. stupně

úterý 23. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ilustrátor Dudek

- 1.A,B,C, 2.A,B,C, 3.A,B,C 4.A,B,C, 5.A,B,C a 6.D

pondělí 22. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Zkoušky Cambridge

- vybraní žáci 4., 5. a 7. tříd

pátek 19. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Den včel - návštěva včelaře ve Vranově nad Dyjí

- 3.A

pátek 19. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

DOD Policie ČR

- 1.A, 1.B, 1.C, 2.B a 3.A

čtvrtek 18. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva muzea

- 5.B

pondělí 15. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 15. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pobyt v přírodě - Březová

- 3.A a 3.B

pondělí 15. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

čtvrtek 11. května 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Krajské finále Mcdonald´s cup

- 1. - 3. třída

čtvrtek 11. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Horké křeslo - beseda členů parlamentu

- vybraní žáci

středa 10. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

PPO Futsalová liga

- 5.C, 4.C, 3.A, 3.B

úterý 9. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dům umění

- 3.B

pátek 5. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Okresní finále Mcdonald

- vybraní žáci 1. stupně

čtvrtek 4. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testy do výběrových tříd

výběrové třídy, sportovní a jazyková, testy

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Starez Cup - fotbalový turnaj

- vybraní žáci z 1.C

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Škola v přírodě - Březová

- 2. ročníky

středa 3. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

úterý 2. května 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

pátek 28. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mcdonald’s cup

- 4. - 5. třída

pátek 28. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čarodějnické představení pro 1.třídy

- 1. ročníky, vybraní žáci 9.C a 9.A

pátek 28. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Náhradní divadelní představení

- 4.A, 4.B a 4.C

čtvrtek 27. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

čtvrtek 27. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačinka

čtvrtek 27. dubna 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Den ve svátečním oblečení

- celá škola

čtvrtek 27. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Mcdonald’s cup

- 1. - 3. třída

čtvrtek 27. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Exkurze Praha

- 4. ročníky

středa 26. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 3. ročníky

středa 26. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní odpoledne ŠD

- školní družina

úterý 25. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

První pomoc - Červený kříž

- 4.B, 5.C, 4.A a 4.C

pondělí 24. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dům umění - Program hlásí, že hasí

- 2.A a 1.A

pondělí 24. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den Země v SVČ

- 3.B

čtvrtek 20. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Třídní schůzka 4.B

- 4.B

středa 19. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den Země v SVČ

- 3.A, 4.A, 4.B, 4.C, 3.C, 5.A, 5.C, 2.B a 2.C

středa 19. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní odpoledne ŠD

školní družina

úterý 18. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Zápis do 1. tříd - 15.4.2023

zápis, 1. třída

sobota 15. dubna 2023
Událost
První stupeň
Ostatní
Druhý stupeň

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva budoucích prvňáčků z MŠ nám. Armády v prvních ročnících

- 1. ročníky

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

- 5. - 8. ročník

čtvrtek 13. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Sběr starého papíru

- celá škola

středa 12. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

středa 12. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Velikonoční vystoupení na náměstí

- členové hudebního kroužku

středa 5. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Starez Cup, fotbalový turnaj

- vybraní žáci 1.C

středa 5. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Setkání parlamentu s panem místostarostou Blahou

- vybraní žáci školního parlamentu

úterý 4. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Velikonoční edukační program

- 5.A, 3.C, 4.C a 4.A

úterý 4. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čtení v MŠ

- 5.C

úterý 4. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Barevné dny

Velikonoce

pondělí 3. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 3. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Velikonoční edukační program

- 1.A, 2.A, 4.B a 5.C

pondělí 3. dubna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Velikonoční edukační program

- 2.B, 5.B, 1.B a 3.A

čtvrtek 30. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Akce s ,,Uhlárkou”

- vybraní žáci 5.C

čtvrtek 30. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Velikonoční edukační program

- 2.C, 1.C a 3.B

úterý 28. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní futsal PPO

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 28. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jeden svět

- 2. - 5. ročníky

pondělí 27. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Jarní tvoření

- 1. stupeň

čtvrtek 23. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Planetárium Brno – program Robinsonka

- 3.A a 3.B

pátek 10. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

pomeranč, mošt, sýry

čtvrtek 9. března 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Po stopách živočichů - program Lesů Znojmo

- 2.B

čtvrtek 9. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva muzea

- 4.A

středa 8. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

středa 8. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

úterý 7. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

DĚTSKÁ SCÉNA - přehlídka recitátorů

- vybraní žáci 1. stupně

úterý 7. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čtení v mateřské škole

- 5.B

úterý 7. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 6. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 4. ročník

středa 1. března 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Futsal PPO

- vybraní žáci 1. i 2. stupně

úterý 28. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Náhradní plavání

- 3.A a 4.B

pondělí 27. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Krajské setkání parlamentů ZŠ a SŠ BRNO

- vybraní žáci školního parlamentu

středa 22. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Karneval školní družiny

- školní družina

úterý 21. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 20. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ukázková hodina pro rodiče

- 2.C

pátek 17. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 2. stupeň + 5. ročníky

čtvrtek 16. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Znojemský slavíček - 2.,4. a 5. kategorie

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

čtvrtek 16. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

středa 15. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den šílených účesů

- celá škola

středa 15. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Znojemský slavíček - 1., 3. a 6. kategorie

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

středa 15. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Náhradní plavání

- 3.C, 4.A, 3.B a 4.C

pondělí 13. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce a mléko do školy

zdravá svačinka

čtvrtek 9. února 2023
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Čtení v MŠ

- 5.A

úterý 7. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Lyžařský výcvik Čenkovice

- vybraní žáci z 2. B, 3. A, 3. B

pondělí 6. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pololetní prázdniny

- celá škola

pátek 3. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Odpoledne pro předškoláky

- pro budoucí 1. ročníky

čtvrtek 2. února 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

úterý 31. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Grafomotorický kurz

budoucí 1. ročníky

pondělí 30. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní kolo pěvecké soutěže Znojemský slavíček

- vybraní žáci

pondělí 30. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pondělí 30. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ukázková hodina pro rodiče

- 1.B

čtvrtek 26. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Krajský přebor v šachu v Břeclavi - Pikolon

- vybraní žáci

čtvrtek 26. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ukázková hodina pro rodiče

- 1.C

středa 25. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ukázková hodina pro rodiče

- 1.A

úterý 24. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Klima třídy

- 4.C

úterý 24. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zimní spáči

- 2.B

pondělí 23. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vítání občánků na MěÚ ve Znojmě

- vybraní žáci 1. stupně

sobota 14. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

pátek 13. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS Cup v Brně

- vybraní žáci 1. stupně

pátek 13. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Individuální konzultace s vyučujícími

- celá škola

čtvrtek 12. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Program Zimní spáči

- 1.B

úterý 10. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní futsal PPO liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

úterý 10. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Tříkrálová sbírka

- 3.A

pátek 6. ledna 2023
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Procházka do města

- 3.A

čtvrtek 22. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Laser games

- 5.A

čtvrtek 22. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční tvoření v Domě umění

- 4.C

středa 21. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Betlém u dědečka

- 3.A

středa 21. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Roznášení vánoční pošty

- vybraní žáci

středa 21. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Návštěva knihovny

- 2.A

úterý 20. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoce v Evropě

- 5.B

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce

- 2.A a 5.C

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Náhradní plavání

- 3.B, 3.C, 4.A a 4.C

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční turnaj ve florbalu

- vybraní žáci 1. stupně

pondělí 19. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční představení ve Znojemské Besedě

- 4.C

pátek 16. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Program ve Znojemské Besedě - Vánoce s Čabíkem

- 3.A

pátek 16. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Evropské Vánoce - SOŠ

- 5.C

čtvrtek 15. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoce s rodiči ve třídě

- 3.A

čtvrtek 15. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 4. ročník

středa 14. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční program ve Znojemské Besedě

- 1.B

středa 14. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce Dům umění

- 1.C

úterý 13. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční program - Vánoce s Čabíkem

- 1.A

úterý 13. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce Dům umění

- 3.B

pondělí 12. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádné plavání

- 3.A a 4.B

pondělí 12. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vánoční vystoupení souboru Dyjavánek

- 2.ABC, 3.AB, 4. ABC

pátek 9. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den otevřených dveří

- celá škola

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Otevřená hodina matematiky Hejného metody v 5. C

- 5.C, rodiče a veřejnost

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Okresní přebor v šachu

- vybraní žáci

čtvrtek 8. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Ovoce a mléko do školy

zdravá svačina

středa 7. prosince 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Bubnování

- 4.A a 4.C

středa 7. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS Cup

- vybraní žáci z 1. stupně.

středa 7. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Beseda s rodilými mluvčími z Montany

- 2.B

úterý 6. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Bodování vánočních tříd

- členové parlamentu

úterý 6. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Návštěva knihovny

- 3.B

pondělí 5. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva muzea

- 2.B

pátek 2. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čertovská diskotéka

školní parlament

čtvrtek 1. prosince 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Šachový turnaj

- celá škola

úterý 29. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Depistáž Klima třídy,

- 5.A

úterý 29. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 28. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program v muzeu

- 5.C

úterý 22. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 21. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den bez aktovek

- celá škola

středa 16. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Třídní schůzky

- celá škola

čtvrtek 10. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Spolek rodičů

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 2. B a 3.B

úterý 8. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce do škol - ochutnávka

ochutnávka

pondělí 7. listopadu 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 3.C a 5.B

pondělí 7. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Prokop Diviš - edukační program

- 5.C

pondělí 7. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní večírek

- taneční večírek

pátek 4. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Les ukrytý v knize

- 2.B

pátek 4. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 4.A a 4.C

čtvrtek 3. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 4. ročník

středa 2. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čtení v MŠ

- 5.B

úterý 1. listopadu 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

pondělí 31. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 2.C a 3.A

pondělí 31. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Halloween - den v kostýmech

Halloween, den v kostýmech

pondělí 31. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Beseda s policií

- 1.B, 1.C a 2.B

úterý 25. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 24. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 5.A a 5.C

pondělí 24. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 24. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Workshop EVVO Týna a Mikeš staví dům

- 2.A a 4.B

pátek 21. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dýňový podvečer

- 1. stupeň

čtvrtek 20. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

čtvrtek 20. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Beseda s policií

- 3.A a 3.B

úterý 18. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce a mléko do škol

svačina

čtvrtek 13. října 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň

Beseda s policií

- 1.A a 2.C

středa 12. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Sběr starého papíru

- sběr papíru

pondělí 10. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Akce parlamentu - stmelení kolektivu

- zástupci školního parlamentu

pátek 7. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Knihovna Znojmo, beseda se spisovatelem

- 4.A a 4.B

pátek 7. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Čtení v MŠ

- vybraní žáci 5.A

úterý 4. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Planetárium

- 5.A, B a C

pondělí 3. října 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den seniorů

pozvánka pro prarodiče

pátek 30. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Koncert ke Dni seniorů

- vybraní žáci

pátek 30. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

pátek 30. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Beseda - Den seniorů

- 2.B

úterý 27. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

“Jaké to bylo, když......” - beseda se seniory

- 5.B a 5.C

úterý 27. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Soutěž v orbě v Mašovicích

- 2.A a 2.C

čtvrtek 22. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dračí lodě

- 4.C

středa 21. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

svačina

úterý 20. září 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Lesní pedagogika

- 2.B

úterý 20. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den bez aut

– 2.B, 4.C, 5.B a 5.C

pátek 16. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A

pondělí 12. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zkrácené vyučování na vinobraní

zkrácené vyučování

pátek 9. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Adaptační den v SVČ

- 1.B

pátek 9. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Třídní schůzky

- 1. a 6. ročník

čtvrtek 8. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Adaptační dopoledne v SVČ

- 1.C

čtvrtek 8. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Louka plná dětí

- 3.A

středa 7. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

úterý 6. září 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Krajská soutěž ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel

- 1.B

úterý 28. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Filmové představení

- 1. stupěň

pondělí 27. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Program v Domě umění ve Znojmě

- 3.A

čtvrtek 23. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Hurá prázdniny - program v Domě umění

- 2.A

čtvrtek 23. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Kostýmní prohlídka hradu – muzeum

- 3.C, 4.C a 5.C

čtvrtek 23. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pátrací hra v Domě umění ve Znojmě

- 1.A

čtvrtek 23. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Program na GPOA

- 2.A

středa 22. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní hřiště

- 5.C

středa 22. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vodácký kurz na Dyji

- 5.B

středa 22. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Schůzka se zástupci budoucích žáků 1. třídy

- budoucí 1. třídy

úterý 21. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Pěší výlet

- 2.A

úterý 21. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova na hřišti

- 4.C

pondělí 20. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vodácký kurz na Dyji

- 5.A a 5.C

čtvrtek 16. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vystoupení ZUŠ tanečního oboru

- 1.A, 1.B, 1.C, 2.A, 2.B, 3.A, 3.B, 3.C, 4.C

středa 15. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Program na posílení pozitivních vztahů ve třídě

- 4.A

úterý 14. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pasování na čtenáře

- 1.B

úterý 14. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

pátek 10. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zvláštní zápis do 1. třídy základních škol

- pro cizí státní příslušníky

čtvrtek 9. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Lesní pedagogika

- 1.B

čtvrtek 9. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní les

- 3.B

čtvrtek 9. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

středa 8. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 1.A a 1.C

středa 8. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

úterý 7. června 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní výlet

- 1.B

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet

- 4.A, B, C

úterý 7. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Knihovna v parku

- 2.A, 4.A a 4.C

pondělí 6. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den dětí

- celá škola

pátek 3. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Předávání certifikátů AJ Cambridge na MU Znojmo

- vybraní žáci

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 4.A a 4.B

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Posílení pozitivního klimatu ve třídě

- 1.B

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní hřiště

- 5.A

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vystoupení Hudebního kroužku

- 1. a 2. ročníky

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testování ČŠI

- 5.A a 5.C

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 5.B

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Ovoce, zelenina, okurka, mléko

středa 25. května 2022
Katrin Chudovská Maloulová
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Exkurze Hasičská stanice Znojmo

- 1.B

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vodácký výcvik

- 3.A

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testování ČŠI

- 5.A, 5.B a 5.C

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

pondělí 23. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den bláznivých ponožek a netradičních klobouků

- celá škola

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Den bez úrazu

- 5.C, 7.B a 8.D

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 5.-9. ročník

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Florbalový turnaj AŠSK

- vybraní žáci 1. stupně

středa 18. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní výlet 3.C

- 3.C

středa 18. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Fotbalový turnaj

- vybraní žáci 1. stupně

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pondělí 16. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva muzea

- 4.B

pátek 13. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Focení tříd

- vybrané třídy

pátek 13. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Výtvarné dopoledne v ZUŠ Znojmo

- 1.B a 2.A

čtvrtek 12. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva výtvarné školy Kolonka

- 2.B

čtvrtek 12. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ukázka dravých ptáků skupiny Seiferos na "Čafce"

- celá škola

úterý 10. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Turnaj ve vybíjené

- vybraní žáci 1. stupeně

úterý 10. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Pobyt v přírodě Baldovec

- 2.A a 2.B

pondělí 9. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Přijímací testy do výběrových tříd

přijímací řízení, výběrová třída, sportovní třída

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Testy do sportovní třídy pro budoucí 6. ročníky

- budoucí 6. ročníky

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Okresní finále McDonald’s cup

- vybraní žáci 2. a 3. třídy

středa 4. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Exkurze Stanice záchranné služby

- 1.B

úterý 3. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testy do přírodovědné třídy pro budoucí 6. ročníky

- budoucí 6. ročníky

pondělí 2. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Škola v přírodě

- 3.A,B,C

pondělí 2. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A a 4.B

pondělí 2. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní odpoledne ve školní družině

- školní družina

pátek 29. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Školní družina

Divadelní předplatné 5. – 9. ročník

- 5. třídy a 2. stupeň

pátek 29. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

čtvrtek 28. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dopravní výchova

- 5.A a 5.B

úterý 26. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 25. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den Země v kině Svět a SVČ

- 4.A a 5.B

pátek 22. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den Země - Beach Louka

- 2.B a 2.C

pátek 22. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Den Země v kině Svět a SVČ

- 4.B, 4.C, 5.A a 5.C

čtvrtek 21. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mcdonald´s cup

- 1.- 3. třídy

čtvrtek 21. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mcdonald´s cup

- 4. a 5. třídy

středa 20. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testování INVENIO

- 1 . třídy

úterý 19. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Jaro s lidovou písničkou

- hudební kroužek

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Školní les

- 1.B, 2.A, 5.A, 5.C a 7.C

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

úterý 12. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní les

- 1.C, 2.B, 3.B, 5.B a 7.B

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva muzea

- 4.A

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Velikonoční turnaj ve florbalu

- vybraní žáci 1. stupně

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Barevné dny

- celá škola

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Schůzka školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 3.B

pátek 8. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program v muzeu

- 4.C

pátek 8. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Futsalová liga Znojmo

- vybraní žáci z 1. a 2. stupně

čtvrtek 7. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

čtvrtek 7. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Znojemský slavíček

- vybraní žáci

čtvrtek 7. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva předškoláků ve škole z MŠ Dělnická

- 1.B

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Sběr starého papíru

- celá škola

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dopravní výchova

- 5.C

středa 30. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Autorské čtení

- vybraná žákyně

středa 30. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva předškoláků ve škole z MŠ Dělnická

- 1.A, 1.B a 1.C

úterý 29. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vystoupení Hudebního kroužku v Louckém klášteře

- vybraní žáci

úterý 29. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Jarní vyrábění

- tvoření, zábava, setkání, jaro

pondělí 28. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Jeden svět

- 2.A, 3.B, 4.B a 5.B

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program I naši byli mladí

- 4.C

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Retro den

- celá škola

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Jeden svět

- 3.A, 3.C, 5.A a 5.C

čtvrtek 24. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Jeden svět

- 2.B, 2.C, 4.A a 4.C

úterý 22. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dětská scéna 2022 - přehlídka dětských recitátorů

- vybraní žáci 1. stupně

úterý 22. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádné plavání

- 3.B a 4.B

pondělí 21. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Edukační program v muzeu "Pradědeček na cestách"

- 4.C

pátek 18. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Znojemský slavíček

- 1. - 9. ročník

pondělí 14. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jarní prázdniny

- celá škola

pondělí 7. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Edukační program v muzeu

- 4.C

pátek 4. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní předplatné

- 5. ročníky a celý 2. stupeň

pátek 4. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Plavání

- 4.C

čtvrtek 3. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Materiální sbírka pro Ukrajinu

sbírka, pomoc

středa 2. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 28. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádné plavání

- 3.B, 3.C a 4.B, 4.C

pondělí 28. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

pátek 25. února 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

pátek 25. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Plavání

- 4.C

čtvrtek 24. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS Cup v Brně

- vybraní žáci 1. stupně

čtvrtek 24. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 5.C

středa 23. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 5.A

úterý 22. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 5.B

úterý 22. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pondělí 21. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Náhradní plavání

3.A a 4.A

pondělí 21. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 21. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 4.A a 4.B

pátek 18. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 3. ročníky + 4.C

středa 16. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dětská scéna - recitační soutěž

- 1. stupeň

úterý 15. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS Cup v Brně

- vybrané žákyně 1. stupně

úterý 15. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Barevný týden

- celá škola

neděle 13. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Masopustní rej

- 1. B + 2. A

pátek 11. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C

pátek 11. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dětská scéna - recitační soutěž

- 1. stupeň

úterý 8. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

3. zasedání školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 7. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pololetní prázdniny

- celá škola

pátek 4. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Školní futsalová liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 3.A

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádné plavání

-4.B a 4.C

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

2. zasedání školního parlamentu

- zástupci školního parlamentu

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Návštěva knihovny

- 3.B

pátek 21. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B

čtvrtek 20. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pondělí 17. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 4.A a 4.B

pátek 7. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Individuální konzultace s učiteli

- 1. i 2. stupeň

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Tříkrálová sbírka pro 1. stupeň

- 1. stupeň

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1.A,B,C, 2.A,B,C, 3.A,B,C a 4.C

středa 5. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.B

pondělí 3. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A

pondělí 3. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 3.B

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 3.C

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 2.C

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 5.B

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.C

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 4.A

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Kino

- 1. stupeň

pátek 17. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce

- 5.C, Minoritský klášter ve Znojmě

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 2.A

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Florbalový ČEPS Cup

- vybraní žáci 1. stupně

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 5.C

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Plavání

- 3.C a 4.C

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 1.A

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 3.A

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce

- 4.C, Minoritský klášter ve Znojmě

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 1.C

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Online slosování o mobilní telefon a další ceny

- 1. i 2. stupeň

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Předvánoční program

- 5.A

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 1.B

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 2.B

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Tvořivé Vánoce

- 2.B

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 4.B

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Předvánoční program

- 4.C

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Koncert souboru Dyjavánek

- třídy 1. ABC, 2. AB, 3. ABC a 4.C

čtvrtek 9. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Plavání

- 4.C a 3.C

čtvrtek 9. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádní plavání

- 3.A a 4.A

pondělí 6. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Planetárium Brno

- 5. ročníky

čtvrtek 2. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Divadelní představení

- 1. - 4. ročník

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Recyklace hrou

- zážitková pedagogika: 5. A, B, C; 3. B; 6. A, B, C, D; 7. A, B, C; 8.A

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A

pondělí 29. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Mimořádné plavání

- 3.B, 4.B, 4.C, 3.C

pondělí 29. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Zdobení vánočního stromku

- 5.A

čtvrtek 25. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.C

středa 24. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

VIDA Brno

- třídy 2. A + 2. B

středa 24. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testování

- testování COVID-19, všechny třídy

pondělí 22. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Lesní pedagogika

- 1. B

pátek 19. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Setkání cimbálových muzik

- Hudební kroužek

úterý 16. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

ovoce, zelenina, mléko do škol

čtvrtek 11. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 1. - 4. ročník

středa 10. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Prohlídka GAP

- 2.A, komentovaná prohlídka

úterý 9. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 3.A, 3.B a 9.B

pondělí 8. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

VIDA Brno

- 4.A, 4.B a 4.C

pondělí 8. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.D, 5.A a 9.C

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Třídní schůzky

- všechny třídy - od 17:00

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva muzea - Plavčíci, na palubu!

- 2. A - 10:00 – 11:40

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Testování vědomostí

- testování vědomostí 5.,7.a 9. tříd

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vlastivěda v informatice

- 4. B – 10:00 – 10:45

úterý 2. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Dopravní výchova

- 4.A 8:00 - 9:40 a 4.B 10:00 - 11:40

pondělí 1. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.B - 3. - 4. hod.

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Podané ruce Brno

- preventivní aktivity

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dopravní výchova

- 4.C – 1. hod.

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Knihovna

- 3.C - 8:00 - 10:00

pátek 22. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Podzimní dekorace

- 5.C - 10:00 - 12:35

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Podzimní dekorace

- 3.B - 8:00 - 10:00

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Návštěva knihovny

- 2.A - 8:00 – 9:40

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 14. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň