Zobrazit navigaci

Události - 2. stupeň

Den dětí

- celá škola

pátek 3. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Předávání certifikátů AJ Cambridge na MU Znojmo

- vybraní žáci

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Konverzační soutěž NJ

- vybraní žáci

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Floristická soutěž

- vybraná žákyně

čtvrtek 2. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.D

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet

- 9.B

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Biologická exkurze

- 8.A a 8.B

středa 1. června 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Planeta Země 3000 - Madagaskar

- 2.stupeň

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Literární exkurze -Máchův kraj

- vybraní žáci 7.A, 7.B a 8.C

úterý 31. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Seminář Děti online

- rodiče 2. stupně

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Archimediády

- vybraní žáci

čtvrtek 26. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

Ovoce, zelenina, okurka, mléko

středa 25. května 2022
Katrin Chudovská Maloulová
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Minifotbal

- vybraní žáci

středa 25. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Český rozhlas - Pamětník

- vybraní žáci ze 7.A

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské kolo OVOV

- vybraní žáci

úterý 24. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- vybraná žákyně

neděle 22. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Basketbal

- vybraní žáci 6.D a 7.D

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet Macocha

- 7.B a 7.C

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bláznivých ponožek a netradičních klobouků

- celá škola

pátek 20. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Konverzační soutěž v NJ

- 6. ročník

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Den bez úrazu

- 5.C, 7.B a 8.D

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Divadelní představení

- 5.-9. ročník

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Basketbal

- vybraní žáci 9.D

čtvrtek 19. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Úklid kolem školy

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní výlet 7.A

- 7.A

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Krajské finále Poháru rozhlasu Břeclav

- vybraní žáci sportovních tříd

úterý 17. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Videoworkshop Brno

- vybraní žáci

pondělí 16. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Turnaj v basketbalu

- vybrané žákyně 6.D a 7.D

pondělí 16. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Focení tříd

- vybrané třídy

pátek 13. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Modrá u Velehradu

- 7.B a 7.D

čtvrtek 12. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní přebor v basketbalu

- vybrané žákyně 8. a 9. ročníků

středa 11. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Modrá u Velehradu

- 7.A a 7.C

středa 11. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ukázka dravých ptáků skupiny Seiferos na "Čafce"

- celá škola

úterý 10. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Focení na tablo

- 9.E

pondělí 9. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přijímací testy do výběrových tříd

přijímací řízení, výběrová třída, sportovní třída

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pohár rozhlasu

- vybraní žáci 6. - 9. ročníku

čtvrtek 5. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ukliďme Znojmo

– 6.C, 8.A, 8.B a 8.C

středa 4. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Přijetí žáků na znojemské radnici

- vybraní žáci

úterý 3. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Pohár rozhlasu

- vybrané žákyně 6. - 9. ročníku

úterý 3. května 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Divadelní předplatné 5. – 9. ročník

- 5. třídy a 2. stupeň

pátek 29. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Futsalová liga Znojmo

- vybraní žáci z 1. a 2. stupně

čtvrtek 28. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

čtvrtek 28. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.A a 6.D

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná a fyzikální exkurze Slavkov a VIDA Brno

- 8. ročníky

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbalu dívky IV. kat.

- vybraní žáci 8. a 9. ročníku

středa 27. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Matematika hravě

matematika ,hra

pátek 22. dubna 2022
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

pátek 22. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 21. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná exkurze Pavlov

- 6.B a 6.C

středa 20. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo ve florbalu

- vybraní žáci 8. a 9. ročníku

středa 20. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Natáčení pamětníka

- vybrané žákyně 7.A

úterý 19. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní les

- 1.B, 2.A, 5.A, 5.C a 7.C

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Přijímací řízení na čtyřleté obory

- žáci 9. ročníků

středa 13. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do školy

zdravá svačina

úterý 12. dubna 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní les

- 1.C, 2.B, 3.B, 5.B a 7.B

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Přijímací řízení na čtyřleté obory

- žáci 9. ročníků

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo matematické olympiády

- vybraní žáci

úterý 12. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Barevné dny

- celá škola

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Okresní kolo biologické olympiády

- vybraní žáci

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Schůzka školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 11. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Futsalová liga Znojmo

- vybraní žáci z 1. a 2. stupně

čtvrtek 7. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jak zvládnout přijímačky

- 9. ročník

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda na Úřadu práce ve Znojmě

- 8.C a 8.D

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- vybraní žáci

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Finále republiky ve futsale

- vybraní žáci

středa 6. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Videoworkshop "Jak natočit pamětníka"

- 5 žáků ze 7.A

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Beseda v knihovně

- 7.C

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo OVOV

- vybraní žáci 6. - 9. ročníků

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Sběr starého papíru

- celá škola

úterý 5. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda na Úřadu práce ve Znojmě

- 8.A a 8.B

pondělí 4. dubna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fotbalové utkání ve Zlíně

- vybraní žáci ze 6.D a 7.D

čtvrtek 31. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Autorské čtení

- vybrané žákyně

čtvrtek 31. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády ČJ

- vítěz školního kola

úterý 29. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jarní vyrábění

- tvoření, zábava, setkání, jaro

pondělí 28. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Workshop Jak natočit pamětníka

- vybraní žáci ze 7.A

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Retro den

- celá škola

pátek 25. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina
Školní parlament

Digitální výchova (O2 chytrá škola)

- 7. ročníky

čtvrtek 24. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jeden svět

- 6. a 7. ročníky

čtvrtek 24. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Jeden svět

- 8. a 9. ročníky

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dětská scéna 2022 - přehlídka dětských recitátorů

- vybraní žáci 2. stupně

středa 23. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 8.C

pátek 18. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program “I naši byli mladí

- 9.A

pátek 18. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo olympiády z AJ

- postupující žáci

středa 16. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Znojemský slavíček

- 1. - 9. ročník

pondělí 14. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Jarní prázdniny

- celá škola

pondělí 7. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Divadelní předplatné

- 5. ročníky a celý 2. stupeň

pátek 4. března 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Schůzka rodičů

- rodiče dívek 6.B

čtvrtek 3. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci

čtvrtek 3. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Materiální sbírka pro Ukrajinu

sbírka, pomoc

středa 2. března 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Okresní kolo konverzační soutěže v NJ

- postupující žáci ze školního kola

středa 2. března 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Zkouška Cambridge KET

- vybraní žáci 9. roč.

sobota 26. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce, zelenina a mléko do škol

zdravá svačina

pátek 25. února 2022
Barbora Sabáčková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Návštěva SOU Uhelná

- 9.A

čtvrtek 24. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z AJ

olympiáda z AJ, školní kolo

středa 23. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Online okresní kolo zeměpisné olympiády

- vybraní žáci

středa 23. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský kurz Čenkovice

- 8.D, 9.D, 7.A a 7.C

pondělí 21. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský výcvik - 2. turnus

- 9.D, 8.D., 7.A, 7.C

neděle 20. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.B

úterý 15. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Barevný týden

- celá škola

neděle 13. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Edukační program Muzeum Znojmo

- 7.B

pátek 11. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Příběhy našich sousedů

- 7.A

úterý 8. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Lyžařský kurz Čenkovice

- celá třída 6.D a 7.D, 5 žáků ze 7.B

pondělí 7. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

3. zasedání školního parlamentu

- 4. - 9. třídy

pondělí 7. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pololetní prázdniny

- celá škola

pátek 4. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní družina

Školní kolo recitační soutěže žáků

- 2. stupeň

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo biologické olympiády

- druhý stupeň

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsalová liga

- vybraní žáci 1. a 2. stupně

čtvrtek 3. února 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fyzikální program On-line

- 7.B a 7.D

čtvrtek 27. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo matematické olympiády

- vybraní žáci 2. stupně

středa 26. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Fyzikální program On-line

- 7.A a 7.C

úterý 25. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Dějepisná olympiáda

- 8. a 9. ročníky

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

2. zasedání školního parlamentu

- zástupci školního parlamentu

pondělí 24. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň
Školní parlament

Školní kolo Zeměpisné olympiády

- vybraní žáci 2. stupně

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo olympiády z českého jazyka

- pro žáky 8. a 9. ročníků

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 6. a 7.D

středa 19. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Individuální konzultace s učiteli

- 1. i 2. stupeň

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Beseda se zástupci SŠ pro žáky a rodiče 9. ročníků

- pro žáky a rodiče 9. ročníků

čtvrtek 6. ledna 2022
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Kino

- 8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.E, 7.A, 7.B, 7.C, 7.D a 6.C

úterý 21. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaje

- 2. stupeň, přihlášení žáci

pondělí 20. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vánoční sportovní turnaj ve florbalu

- 2. stupeň

čtvrtek 16. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Olympiáda v NJ

- školní kolo pro 7. - 9. ročníky

středa 15. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Online slosování o mobilní telefon a další ceny

- 1. i 2. stupeň

úterý 14. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Tvořivé Vánoce

- 6.C. Minoritský klášter Znojmo

pondělí 13. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- 9.D, 9.A, 9.B, 8.A, 7.A, 6.A

pátek 10. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 8. a 9. ročník

středa 8. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo Pythagoriády

- 6. a 7. ročník

úterý 7. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Recyklace hrou

- zážitková pedagogika: 5. A, B, C; 3. B; 6. A, B, C, D; 7. A, B, C; 8.A

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Planetárium Brno

- 9. ročníky

středa 1. prosince 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování

- testování COVID-19, všechny třídy

pondělí 22. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Piškvorky

- vybraní žáci 2. stupně

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Bubnování

- vybrané třídy 2. stupně, zážitková pedagogika

čtvrtek 18. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Setkání cimbálových muzik

- Hudební kroužek

úterý 16. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

ovoce, zelenina, mléko do škol

čtvrtek 11. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Školní futsal

- vybraní žáci 6.D a 7.D

úterý 9. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 3.A, 3.B a 9.B

pondělí 8. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Edukační program muzeum

- 7. B - 4.-5. hod

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.D, 5.A a 9.C

pátek 5. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň
První stupeň

Třídní schůzky

- všechny třídy - od 17:00

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 8.A, 8.B a 8.C

čtvrtek 4. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.D, 7.D a 9.D

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Testování vědomostí

- testování vědomostí 5.,7.a 9. tříd

středa 3. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Pythagoriáda

- pythagoriáda - 2. stupeň

úterý 2. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 6.A, 6.B a 6.C

pondělí 1. listopadu 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v Muzeu

- 7.C - 5.- 6. hodina

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Republikové finále v přespolním běhu - Nové Město na Moravě

- vybraní žáci 9.D - 8.00 - cca 18.00

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 6.D - 1.-2. hod

úterý 26. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 7.A - 3.- 4. hodina

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Podané ruce Brno

- preventivní aktivity

pondělí 25. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Vzpoura úrazům

- beseda 7.A, 7.B a 7.C

pátek 22. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Okresní kolo florbal hoši kat. III

– vybraní žáci 6. a 7. ročníku

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 21. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň

Fotbalový turnaj Mládeže

- vybraní žáci 6.D

úterý 19. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Školní kolo piškvorek

- žáci 2. stupně, ve 14.00 hodin v učebně 6.D

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Edukační program v muzeu

- 8.A - 3.-4 .hod

pondělí 18. října 2021
Hana Hlávková
Událost
Druhý stupeň

Ovoce a mléko do škol

čtvrtek 14. října 2021
Hana Hlávková
Událost
První stupeň
Druhý stupeň