Zobrazit navigaci

Ovoce, zelenina a mléko do škol

čtvrtek 28. dubna 2022 10:00
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 198x

Ve čtvrtek 28.4. se mohou děti těšit na další dobroty, které dostanou v rámci projektu Ovoce a zelenina do škol, Mléko do škol. Co to bube?

Hruška Williams Red Bush je jednou z odrůd, která byla vyšlechtěna v Anglii ve 2. polovině 18. století křížením odrůd 'Pařížanka' a 'Charneuská'. Odrůda Williamsova je velmi oblíbenou a pěstovanou po celém světě a má mnoho vyšlechtěných variant s charakteristickým hezkým vzhledem a červeným líčkem, některé varianty jsou červené po celém povrchu. Dodávané hrušky byly vypěstovány v zámoří, před konzumací doporučujeme je nechat ležet několik dnů v pokojové teplotě, zelená barva se změní do žluta, projeví se jejich pravá chuť i vůně. 

Mléko polotučné od výrobce Bohemilk.

Ochutnávkové krabice sýrů a sušených plodů pro třídu.