Zobrazit navigaci

Odpolední zájmové aktivity

Školní časopis: pro děti od 4. do 9. ročníku, schůzky po dohodě s p. uč. Maarovou a Sapíkovou

Pondělí

Název Ročník Čas Vedoucí
Doučování AJ 9. 7:00-7:45
Juříková
Doučování M
6. A a 6. E 7:00-7:45
Kovačovič
Plavecká škola 1. a 2. 12:30-13:00 (14:30) Slabá, Raabová
Vybíjená 4. a 5. 12:45-13:30 Forejtová
Cambridge Movers 5. 12:45-13:30 Štrausová
Výtvarně-grafické techniky 8. a 9. 13:30-15:00 Krčmářová
Florbal - elévové
2012-2013
13:45-15:00
Faltus
Wedo 1. až 3. 14:00-15:00 Stehlíková
Cambridge Starters 4. 14:00-14:45 Tischlerová
Doučování NJ 6. 14:00-14:45 Krčálová
Cambridge Flyers 7. 14:10-14:45 Schwarzová
Cambridge ket 9. 14:10-14:55 Matyasková
Dětská jóga 3. až 6. 14:30-15:30 Navrátilová
Florbal - přípravka 2013-2015 15:00-16:00 Urbánková

Úterý

Název Ročník Čas Vedoucí
Doučování M 6. C a 6. D 7:00-7:45
Andršová
Logopedie 1. a 2. 11:40-12:35 Slabá
Deskové hry 1. až 9. 14:00-15:30 Fialová, Stehlíková
Šachy 1. až 9. 14:00-15:30 Stehlíková, Lahodný
Atletika 5. až 9. 14:30-16:00 Navrátilová

Středa

Název Ročník Čas Vedoucí
Doučování ČJ 6. 7:00-7:45 Sapíková
Doučování ČJ
8. 7:00-7:45
Kuchaříková
Doučování AJ 8. 7:00-7:45
Juříková
Doučování AJ 6. 7:00-7:45
Bokůvková
Doučování M 9. 7:00-7:45 Vítková
Doučování M 7. 7:00-7:45
Nevěčná
Logopedie 1. a 2. 11:40-12:35 Slabá
Bruslení 1. až 4. 13:30-15:30 Novotná, Dítětová
Výtvarný 5. až 9. 13:30-15:30 Krčmářová
Hudební kroužek 4. 13:30-14:30 Bajková
Florbal - elévové 2012-2013 13:45-15:00 Faltus
Náboženství 1. až 9. 14:00-14:45
DofE 7. 14:00-14:45 Hlávková, Bokůvková
Ladítko 1. až 6. 14:00-15:00 Navrátilová
Hravá gymnastika 1. a 2. 14:00-15:00 Toboláková
HUdebně DRamatický 6. až 9. 14:00-15:30 Buliščaková
Florbal - přípravka
2013-2015
15:00-16:00 Urbánková

Čtvrtek

Název Ročník Čas Vedoucí
Doučování M 8. 7:00-7:45
Andršová
Doučování AJ 7. 7:00-7:45
Tischlerová
Plavecká škola 1. a 2. 12:30-13:00 (14:30) Slabá, Raabová
Doučování M 5. A 12:45-13:30 Fousková
Čeština pro Ukrajince 1. až 5. 13:00-13:45 Sabáčková
Čeština pro Ukrajince 6. až 9. 13:45-14:30 Pojerová, Sapíková
Cambridge Flyers 6. 14:00-14:45 Maarová

Pátek

Název Ročník Čas Vedoucí
Doučování z ČJ  9. 7:00-7:45 Hana Hlávková
Doučování NJ 7. 7:00-7:45
Tischlerová
Logopedie 1. a 2. 11:40-12:35 Slabá
Logopedie 1. a 2. 11:40-12:35
Raabová
Florbal - elévové
2012-2013
13:45-15:00
Faltus