Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Florbalisté a florbalistky 6.-7. ročníku jsou druzí v okrese

08.11. 2021
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 1306x

Naše mladší žákyně se přihlásili do turnaje i přes to, že s florbalem nemají téměř žádné zkušenosti. Odhodlané vybojovat co nejlepší výsledek nastoupily k zápasu proti ZŠ nám. Republiky, ve kterém sice prohrály, ale i tak jim patří velké díky za reprezentaci školy. Druhé místo si zasloužily.

Mladší žáci měli cestu v turnaji těžší. Aby si mohli zahrát finále, museli nejprve vyhrát svoji skupinu. Postupně zde porazili Šanov, Republiku a Přímětice. Tím si zajistili účast ve finálové skupině. O týden později v ní porazili školy Judr. Mareše a Republiku. Ve finále nestačili pouze na ZŠ Pražská. Po litém boji jsme prohráli 4:5.

Letošní naděje mladších ročníků tedy končí již v okresních kolech. 

Nevadí, i přes to děkujeme za pěknou reprezentaci naší školy.

Text a foto: Mgr. Jan Vyskot