Zobrazit navigaci

Pythagoriáda

úterý 9. listopadu 2021 10:20
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 214x

Dne 2.11. proběhlo po dlouhé covidové době školní kolo matematické soutěže „Pythagoriáda“. 

Naši žáci se zúčastnili v hojném počtu, ne všem se však podařilo uspět. Do okresního kola postupují žáci s počtem 10 a více bodů.

Výsledky z jednotlivých ročníků najdete v následujících tabulkách.

Text: Mgr. Romana Vítková

Pythagoriáda 6.ročník:

Pořadí 

Příjmení jméno 

Třída 

Počet bodů 

1. 

Hlávková Amálie 

6.D 

12 

2. 

Žilinec Vojtěch 

6.A 

10 

3.-4. 

Kotáb Antonín 

6.A 

8 

3.-4. 

Wiezner Marek 

6.A 

8 

5.-8. 

Krčil Aleš 

6.D 

7 

5.-8. 

Skoumal Lukáš 

6.A 

7 

5.-8. 

Růžičková Aneta 

6.A 

7 

5.-8. 

Rouchal Vojtěch 

6.A 

7 

9.-13. 

Pitour Jiří 

6.A 

6 

9.-13. 

Ošmerová Natálie 

6.A 

6 

9.-13. 

Kello Radim 

6.A 

6 

9.-13. 

Kratochvílová Eliška 

6.C 

6 

9.-13. 

Šeiner Patrik 

6.D 

6 

14.-20. 

Sovjak Dušan 

6.A 

5 

14.-20. 

Buchtelová Tereza 

6.A 

5 

14.-20. 

Krčál Lukáš 

6.A 

5 

14.-20. 

Bulínová Tereza 

6.C 

5 

14.-20. 

Svoboda Lukáš 

6.D 

5 

14.-20. 

Sytar Kamil 

6.D 

5 

14.-20. 

Soukup Ondřej 

6.D 

5 

Pythagoriáda 7. ročník:

Pořadí 

Příjmení jméno 

Třída 

Počet bodů 

1.-4. 

Sochorová Eva 

7.A 

4 

1.-4. 

Šerhák Daniel 

7.B 

4 

1.-4. 

Král Šimon 

7.D 

4 

1.-4. 

Henych Daniel 

7.D 

4 

Pythagoriáda 8. ročník:

Pořadí 

Příjmení jméno 

Třída 

Počet bodů 

1. 

Vonková Veronika 

8.A 

10 

2.-5. 

Maxera Jiří 

8.A 

6 

2.-5. 

Kolář Jan 

8.B 

6 

2.-5. 

Kalandra Aleš 

8.C 

6 

2.-5. 

Vorlický Jakub 

8.D 

6 

6.-10. 

Bajcar Karel 

8.B 

5 

6.-10. 

Čech Petr 

8.C 

5 

6.-10. 

Prokůpková Lucie 

8.D 

5 

6.-10. 

Franke Aneta 

8.D 

5 

6.-10. 

Bělobradičová Adéla 

8.D 

5 

11.-17. 

Krčálová Ema 

8.A 

4 

11.-17. 

Špačková Kateřina 

8.A 

4 

11.-17. 

Liščák Tobiáš 

8.A 

4 

11.-17. 

Demek David 

8.B 

4 

11.-17. 

Slonek Tomáš 

8.B 

4 

11.-17. 

Doležalová Zdeňka 

8.C 

4 

11.-17. 

Šuba Petr 

8.D 

4 

Pythagoriáda 9. ročník:

Pořadí 

Příjmení jméno 

třída 

Počet bodů 

1. 

Plačková Kristýna 

9.E 

6 

2.-7. 

Lorencová Aneta 

9.E 

5 

2.-7. 

Kovařík Jakub 

9.E 

5 

2.-7. 

Rudorfer Jiří 

9.A 

5 

2.-7. 

Kazík Miroslav 

9.A 

5 

2.-7. 

Hamzová Marie 

9.D 

5 

2.-7. 

Škopek Nikita 

9.D 

5 

8.- 17. 

Molík Filip 

9.A 

4 

8.- 17. 

Kovářík Martin 

9.A 

4 

8.- 17. 

Křivanová Linda 

9.A 

4 

8.- 17. 

Gabrielová Barbora 

9.A 

4 

8.- 17. 

Mrkos Petr 

9.D 

4 

8.- 17. 

Loveček David 

9.D 

4 

8.- 17. 

Smolka Michal 

9.D 

4 

8.- 17. 

Navrkalová Hedvika 

9.D 

4 

8.- 17. 

Nováková Veronika 

9.E 

4 

8.- 17. 

Smrčková Gabriela 

9.E 

4