Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Potravinová sbírka

neděle 7. května 2023 10:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 343x

Celý duben měli žáci naší školy možnost se zapojit do sbírky potravin a drogistického zboží. Tuto akci zorganizovali členové školního parlamentu. Nechali se inspirovat třídou 6.A, která tuto sbírku zorganizovala v rámci své třídy. Jelikož jsme se dozvěděli, že znojemská charita má již zásoby téměř vyčerpané, neváhali jsme tuto sbírku podpořit a rozšířit na úroveň celé školy.

Potraviny a drogistické zboží budou použity pro pomoc lidem v akutní nouzi (pro seniory, maminky - samoživitelky.......).

Sbírka potravin je projevem solidarity s lidmi, kteří nemají prostředky ani na to základní. A žáci, jejich rodiče a zaměstnanci naší školy ukázali, že mají srdce opravdu na správném místě a tuto sbírku ve velkém podpořili.

VŠEM VÁM TOUTO CESTOU MOC A MOC DĚKUJEME.

Text a foto: Mgr. Hana Schwarzová - koordinátroka školního parlamentu