Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Paní starostka v "horkém křesle"

16.05. 2023
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 549x

Minulý týden zavítal do naší školy velmi zajímavý host, a to starostka města Znojma paní ing. Ivana Solařová, která přijala pozvání školního parlamentu a usedla do ,,horkého křesla".

Téměř hodinovou besedu zahájila paní starostka vzpomínkami na svoje školní léta, které prožila právě na zdejší škole. Také jsme se dozvěděli spoustu zajímavých informací nejen osobního života (např. oblíbeným jídlem paní starostky je vepřo, knedlo, zelo, hovoří plynule 3 jazyky, má ráda matematiku a čísla, chtěla být učitelkou....), ale i z jejího pracovního života (např. co vše by chtěla udělat pro naše krásné město Znojmo - dokončit výstavbu krytého bazénu.....).

Beseda probíhala za velmi příjemné atmosféry a paní starostka s úsměvem odpovídala na všechny otázky zvídavých žáků.

Paní starostce děkujeme za přínosnou besedu a přejeme jí, aby se jí podařilo splnit vše, co si ve své pozici starostky města předsevzala.

Celá fotogalerie ZDE.

Text: Mgr. Hana Schwarzová 

Foto: Ing. Lenka Pikartová