Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Krajské finále v atletice – Pohár rozhlasu

18.05. 2023
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 499x

Ve středu 17.5. se za chladného a deštivého počasí konalo krajské finále v atletické soutěži Pohár rozhlasu v Břeclavi.

Celkově se závodu zúčastnilo 25 základních škol a víceletých gymnázií Jihomoravského kraje. 

Ve věkové kategorii starší chlapci (8.- 9. třída) a mladší děvčata (6.-7. třída) reprezentovali znojemský okres také žáci a žákyně z naší školy. Bohužel počasí atletům ztížilo podmínky a po předvedených výkonech se po součtu bodů chlapci umístili na 7. místě a děvčata na místě 8.

Nicméně některé individuální výkony našich mladých sportovců patřily mezi nejlepší: Dominik Svoboda 9.D - 60m 7,98 s., Jaroslav Souček 9.D - 1500m 5:14,98 min, Denis Kurdějovský 8.D - skok daleký 5,09 m, štafeta 4x60m Svoboda, Kurdějovský, Šuba, Souček - 31,45 s., Cibere Julie 6.D -6 00m 2:02,03 min.

  • Složení týmu – mladší děvčata: Pikusová Melanie, Pavlíková Sophie, Hlávková Amálie, Mahrová Anna, Cibere Julie, Hamříková Šárka, Pelánová Karolína, Vejlupková Simona, Vejlupková Lucie
  • Složení týmu – starší chlapci: Svoboda Dominik, Souček Jaroslav, Loskot Dominik, Šuba Petr, Kučera Vítek, Kurdějovský Denis, Buchta Filip, Prukner Radim

Děkujeme za reprezentaci školy.

Text a foto: Mgr. Drahoslava Navrátilová