Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Třeťáci v Březové

úterý 23. května 2023 12:08
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 496x

V pondělí 15. května si žáci 3. A a 3. B přinesli do školy cestovní zavazadlo. Vydali se totiž na pobyt v přírodě. Po kontrole potřebných dokumentů se přesunuli k autobusu, který vyrazil do lanového střediska v Březové. Po delší cestě se děti ocitly v krásném areálu uprostřed lesů.

Po ubytování v chatách, vydatném obědě a poledním klidu se žáci rozdělili podle tříd do 2 skupin – na Trpaslíky a Elfy a s chutí se pustili do nabitého programu s názvem INSIGNIA aneb Magický svět středověku. I přes upršené počasí děti zvládly lanové aktivity, lukostřelbu, lezeckou stěnu se středověkými artefakty, noční hru s drakem a baziliškem, projely se na koních, prošly strašidelnou věž Karlštejn, Zbojnický hrad Sherwood, Bludiště Dolmen, Pirátské ostrovy i Strašidelné muzeum, zkusily si rýžování drahokamů a večer si zatancovaly na diskotéce.

Během celého programu musely děti spolupracovat, využít rychlost, sílu, přesnost i paměť, logické myšlení a orientační schopnosti.

Všechny děti velice chválíme za odvahu, za zvládnutí nových situací i spolupráci mezi oběma třídami. Fotky ZDE.

Paní učitelka Anna Kosourová, Zdeňka Polehňová a paní asistentka Alena Bosáková.