Zkoušky Cambridge English

23.05. 2023

Pátek 19. května byl pro mnohé žáky naší školy dnem s velkým D, protože skládali svoji první velkou zkoušku z angličtiny.

Zkoušky Cambridge English v kategoriích Starters, Movers a Flyers se zúčastnilo celkem 70 dětí, z to 55 dětí jsou žáky naší školy.

Zkoušky YLE jsou určeny právě dětem základních škol. Jsou velmi oblíbené, protože děti zábavnou formou motivují ke zlepšování se, jsou praktické a poskytují přehled o pokroku dětí v osvojování si anglického jazyka.

Každý žák, který úspěšně složí zkoušky Cambridge English, obdrží certifikát jako doklad o dosažené úrovni znalosti anglického jazyka.

Všem dětem držíme palečky, aby získaly tento certifikát, který jim bude slavnostně předán na začátku nového školního roku.

Text: Mgr. Hana Schwarzová

Foto: Mgr. Alice Tischlerová