Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Putování Mládežky do Spojeného království

26.05. 2023
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 446x

Ve středu 17. května v 6 hodin ráno jsme se vydali na naši velkou cestu za kanál La Manche. Po nočním přejezdu nás ráno uvítal sluncem zalitý Londýn, který nás vřele zval k návštěvě muzea voskových figurín a vyhlídkového kola. Večer nás čekalo ubytování v hostitelských rodinách. Další den jsme objevovali krásy města Cambridge, Newmarket a Ely. Třetí den jsme si prohlédli zámek Windsor a prošli se odpoledne centrem Londýna. Štěstí nám přálo a my jsme viděli otevřený Tower Bridge. Poslední den jsme se projeli lodí do centra a nafotili jsme další zajímavé památky. V závěru dne jsme nakoupili dárky a upomínkové předměty pro rodinu i přátele. Výlet se vydařil, počasí bylo skvělé a my se těšíme někdy v budoucnu na viděnou. 😊 

Foto a text: PhDr. Monika Juříková