Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Den dětí

04.06. 2023
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 533x

Letošní Den dětí jsme si užili opět společně mezi ročníky.

Program si tentokrát nepřipravovaly pouze starší děti pro ty mladší, ale i děti z prvního stupně si připravily úkoly a aktivity pro své starší spolužáky.

Celé dopoledne se neslo v duchu různých soutěžních disciplín (soutěž ve skoku do dálky, trefování šiškou na cíl, skákání v pytli, přetahovaná, střelba z pistolek do plechovek, házení kroužků, hokejový slalom, přenášení míčku na lžíci, přenášení alobalové koule z jedno místa na druhé za pomocí gumičky na provázcích, trefování do koše několika kamínky, přemísťování obruče, žhavý tanec, práce s tenisovou pálkou a míčkem). 

Některé děti si vyzkoušely Pevnost Boyard, kde nechyběl ani otec Fura se svými hádankami, jiné se vydaly indiánskou stezkou, na které plnily různé úkoly a na konci si sestavily totem. Druháčci si na příklad na oplátku připravili pro starší spolužáky zajímavé puzzle. Vyráběla se také zvířátka z balónků, malovalo se na obličej a sladkou tečku v tomto vedru splnila zmrzlina. Všichni si tento den pěkně užili.

Celou fotogalerii si můžete prohlédnout ZDE.

Text: Mgr. Hana Hlávková

Foto: učitelé 1. a 2. stupně