Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Setkání cimbálových muzik

pátek 26. listopadu 2021 15:57
Autor: Katrin Chudovská Maloulová
Přečteno: 625x

Dne 16.11. se uskutečnilo Setkání cimbálových muzik. Děti z Hudebního kroužku při naší škole měly možnost konečně představit své umění v krátkém programu. Svým vystoupením potěšily rodiče, prarodiče i všechny hosty. Vystoupení se jim moc povedlo a byly odměněny dlouhým a silným potleskem.

Naši malí účinkující pak měli možnost poslechnout si i další cimbálové muziky, jako například Dyjavan, CM Antonína Stehlíka a jiné. Byla to pro ně velká pocta být součástí programu spolu s věhlasnými cimbálovkami ze Znojma.

I nadále každou středu pilně trénují a věří, že si zase budou moci brzy zahrát na veřejnosti a potěšit hudbou lidi kolem sebe.

Foto a text: Mgr. Gabriela Bajková