Obědy do škol - Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Jihomoravském kraji pro školní rok 2024/2025

09.08. 2024

Vážení zákonní zástupci,
dovolujeme si Vás informovat, že Jihomoravský kraj vyhlásil dne 05.06.2023 dotační program Potravinová pomoc dětem v sociální nouzi v Jihomoravském kraji pro školní rok 2024/2025.

Předmětem dotačního programu je podpora dětí/žáků z rodin v hmotné nouzi formou příspěvku na zajištění bezplatného školního stravování.
Naše škola se do tohoto projektu opět přihlásila.
Upozorňujeme, že při přípravě žádosti o poskytnutí dotace budeme vycházet z doložených čestných prohlášení zákonných zástupců dětí o pobírání dávek hmotné nouze a zároveň potvrzení z Úřadu práce o pobírání dávek.
Na základě počtu dodaných čestných prohlášení žadatel stanoví výši rozpočtu projektu.
Je tedy třeba, aby zákonní zástupci dětí doložili čestná prohlášení co nejdříve, nejlépe již v červnu.

Formulář ,,Čestné prohlášení" najdete ZDE (Word) a ZDE (Pdf).

Žádost - čestné prohlášení spolu s potvrzením z Úřadu práce donese zákonný zástupce do 2. patra budovy Mládeže 3 (nad ředitelnou) - mzdové účetní do 9.8.2024.

Děkujeme za spolupráci
Mgr. Romana Loydová