Pobyt v přírodě, 4. ročníky

15.06. 2023

Děti ze 4. ročníků vyrazily minulý týden na Pobyt v přírodě do tábora Kalich u Kamenice nad Lipou. Cesta proběhla skvěle a za necelé dvě hodinky už byly na místě. Nejprve proběhlo ubytování a povlečení postelí v chatkách, poté byl zahájen program s názvem „Cesta kolem světa“. S pomocí animátorů a paní učitelek se děti rozdělily po třídách na skupiny (Jestřábi – 4. A, Brumíci – 4.B a Mimoni – 4.C) a soutěžily mezi sebou v různých úkolech, ať už sportovních, nebo i vědomostních. Při každé volné chvilce se děti sportovně vyžívaly- hrály fotbal, vybíjenou a jiné pohybové hry. Večery trávily také aktivně – proběhla stezka odvahy i diskotéka. Jídlo bylo vynikající, nikdo se nezranil a i přes ne příliš vydařené počasí se pobyt velmi vydařil.

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Bajková, Mgr. Vyskotová, Mgr. Bauerová