Šmoulové a Šmoulinky z 2.A a 2.C

16.06. 2023

Děti z 2. A a z 2. C se na školním výletě ocitly v úplně jiném světě. Navštívily dobrodružný zábavně – vzdělávací park Šmoulové – MAGICKÝ SVĚT

Hned na začátku celého putování pozvali obří Šmoulové děti do svých houbových domečků, kde s nimi strávili dopoledne plné zábavy a napínavého dobrodružství. Děti se mohly potrénovat ve šmoulí řeči, vylézt si na šmoulí horolezeckou stěnu, pracovat na interaktivních tabulkách. Nechyběla ani oblíbená LEGO herna a nafukovací obří hrady. Největší úspěch ovšem u dětí sklidil virtuální let na křídlech čápa bílého. S ním společně navštívily celou Šmoulí vesničku. Fotky ZDE.

Nyní už se všichni těší, až se na pomyslných čapích křídlech rozletí na prázdninové putování přírodou.

Foto a text Mgr. Šárka Půčková, Mgr. Barbora Sabáčková.