Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Podpořte naši školu v projektu "Domestos do školy"

úterý 5. září 2023 10:49
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 309x

Vážení rodiče, 

naše škola se v letošním roce zapojila do soutěže Domestos pro školy. Projekt Domestos pro školy již desátý rok učí děti , aby pro ně byla čistota na prvním místě doma i ve škole. Začíná to správným mytím rukou a končí udržováním čistého a zdravého prostředí . Cílem projektu je vzdělávat děti o hygieně pomocí zábavných aktivit o lovcích bakterií, které plní ve škole se svými spolužáky a učiteli. V letošním ročníku mají školy zapojením do projektu možnost vyhrát čistící prostředky na celý školní rok! Vítězi se stanou 3 školy, které se zaregistrují a splní všechny 3 podzimní aktivity. Rodiče mohou školu svých dětí podpořit koupí produktů Domestos a nahráním účtenky, 1účtenka = 1 bod. A co je na to nejlepší ? Tím, že se zapojíte do projektu i Vy, získáte šanci vyhrát voucher na Invia.cz v hodnotě 25 000 Kč. 

Více informací se dozvíte na www.soutezdomestos.cz

PODPOŘTE NAŠI ŠKOLUA VYHRAJTE

Nakupte jakékoli produkty Domestos, přiřaďte účtenku vybrané škole a VYHRAJTE VOUCHER INVIA V HODNOTĚ 25 000 KČ. Podpoříte tím školu svých dětí a pomůžete jí vyhrát 500 produktů Domestos. Čím víc účtenek nahrajete, tím větší šanci na výhru máte vy i škola. 

Naši školu hledejte pod názvem: ZŠ, Znojmo, Mládeže 3, Mládeže, 1000, 3, Znojmo

Soutěžíme od 1. 9. 2023 do 30. 11. 2023