Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Slavnostní zahájení nového školního roku

středa 6. září 2023 8:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 425x

Prázdniny jsou už minulostí, a tak jsme se opět sešli na školním hřišti, abychom společně odstartovali další školní rok a také uvítali naše nové prvňáčky.

Podpořit nás letos přišel vážený host, paní starostka města Znojma, Ivana Solařová, které jsme mohli poděkovat za dokončení další etapy rekonstrukce sociálního zařízení, nový povrch na školním hřišti, vymalované třídy a také mnoho dalších oprav.

Naše díky patří nejen městu Znojmu, ale také všem rodičům, kteří nám dali svoji důvěru a pro vzdělání svých dětí si vybrali právě naši školu. Budeme se snažit společně pracovat na tom, abychom připravili děti na úspěšný život, aby se naučily mnoho nového a zažily se svými spolužáky a učiteli spoustu chvil, na které budou i v dospělosti rády vzpomínat.

Celá fotogalerie ZDE.

Foto: Mgr. Irena Kuchaříková