Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Louka plná dětí

12.09. 2023
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 535x

Ve čtvrtek 7.9. se žáci 2. a 3. ročníků zúčastnili sportovní akce s názvem "Louka plná dětí". Na městské plovárně se setkali mladí, začínající sportovci a osobně si mohli vyzkoušet různé druhy sportů, které prezentovaly jednotlivé sportovní kluby. Děti si zahrály fotbal, hokej, florbal, basketbal. Zkusily aerobic, tenis, taekwon-do, atletiku, americký fotbal, gymnastiku, házenou, discgolf. Zahopsaly si na trampolínách. Někteří žáci si zaplavali nebo se projeli na kánoi. Setkali se i se známými sportovci a dostali autogram.

Počasí nám přálo, děkujeme pořadatelům za organizaci. Všechny děti odešly nadšené z aktivně stráveného dne a s medailí na krku :-). 

Děkujeme a těšíme se na příští rok. Věříme, že spousta dětí najde cestu k aktivně prožitému volnému času.

Fotky ZDE.