Buď svou hvězdou

28.01. 2024

Program ve velké tělocvičně naší školy byl v pátek 26. 1. zaměřen na mnohá ožehavá témata současnosti. Jak se bezpečně pohybovat v prostředí sociálních sítí? Nevzdát se při jakémkoli menším nebo větším neúspěchu? Jak být sám sobě oporou a naučit se zpracovávat emoce? Tyto otázky i mnohé další otevřela v rámci programu skupinka mladých lidí, kteří se v prostředí sociálních sítí i médií běžně pohybují. Promluvili o své cestě k úspěchu otevřeně, neskrývali, že ne každý např. profesní sen se v životě vždy vyplní. Ale svým osobním příkladem přítomné žáky chtěli povzbudit a motivovat.

Zvolili různé formy práce se skupinou, zažili jsme např. tzv. zážitkový autobus a také se hrála scénka s natáčením TikTok videa.

Rozdávaly se i odměny a po programu stáli žáci dlouhé fronty na podpisy a společné foto.

S kým jsme to tedy trávili v pátek čas? S hercem a moderátorem Honzou Kokym, známou influencerkou Djanou Kadyrovou a dalšími...

Celá fotogalerie ZDE.

Text: Mgr. Marcela Salátová