Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Zakončení plaveckého výcviku

úterý 30. ledna 2024 12:58
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 255x

Minulý týden zakončili žáci 3. a 4. ročníků plavecký kurz. Během deseti lekcí se naučili techniku jednotlivých plaveckých stylů, hráli si a skotačili ve vodě. Poslední lekci spolu změřili síly nejlepší plavci z jednotlivých družstev. Proběhla i vánoční a závěrečná diskotéka. Děti byly poučeni o záchraně tonoucího a v praxi viděly, jak se při záchraně správně zachovat a postupovat. Všichni plavci si na konci odnesli "mokré" vysvědčení. U čtvrťáků byly vidět pokroky v technice, rychlosti i výdrži při plavání. Třeťáci se těší na pokračování plaveckého kurzu příští školní rok. Moc se nám líbily prostory nového bazénu, rodiče se mohli z pohodlí kavárny dívat na svoje děti, jak si vodu a bazén užívají. Děkujeme trenérům z plavecké školy Aqua Start Znojmo za trpělivý a profesionální přístup.

Fotky ZDE.

Foto a text kolektiv učitelek 3. a 4. ročníků.