Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Leden v 3.B

pondělí 12. února 2024 12:17
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 95x

Leden opět rychle utekl. Třeťáci se byli podívat na třešťský betlém. Přispěli do Tříkrálové sbírky. Zdokonalovali se v individuálním sportu. Setkali se se školní psycholožkou.  Navštívili knihovnu. Majda reprezentovala třídu v pěvecké soutěži. Seznámili se se zlomky.  Počítali obvod a obsah mnohoúhelníků. Naučili se vyjmenovaná slova po M. Zhlédli divadelní představení. Pracovali se stavebnicemi. Ukončili plavecký výcvik. Zúčastnili se "Listování s Lukášem Hejlíkem". Uspořádali třídní kolo recitační soutěže a převzali vysvědčení za 1. pololetí 3. třídy. 

Po prázdninách se v únoru vrátí do školy plni sil na další objevování.

Fotky ZDE.

Foto a text Mgr. Eva Palášková.