Výtvarná soutěž Třikrát co?

13.03. 2024

Tuto celostátní výtvarnou soutěž vyhlašují studenti Anglického gymnázia v Praze.

V letošním 5. ročníku byla vyhlášena tato témata :

• Co chci změnit?
  • Co je nejdůležitější ?
  • Co chci rozdat?

Za naši školu jsme zaslali 7 prací.

Jedna práce získala Čestné uznání. Toto se podařilo Marianě Králové ze 7. D, která si vybrala téma "Co je pro mne nejdůležitější?" a obrázek nazvala Sport, zdraví, láska.

Cituji úryvek z dopisu, který ji přišel z Prahy :

Milá Mariánko,

Děkujeme za Tvoji účast v soutěži Třikrát co!, kterou pořádají studenti Anglického gymnázia v Praze pod záštitou MŠMT. Tvůj obrázek sice nezvítězil, ale získal Čestné uznání, ke kterému Ti s velkou radostí gratulujeme. Diplom a malou odměnu Ti zašleme poštou.

Rádi bychom Ti poděkovali za Tvoji účast, úsilí a nadšení a za to, že ses s námi podělila o svůj talent.

Všechny zaslané práce budou vystaveny na prodejní výstavě a vítězné práce jsou zařazeny do aukce na podporu stipendia.

Mariana pracovala pod vedením své učitelky výtvarné výchovy Jany Krčmářové.

Gratulujeme všem, co se soutěže zúčastnili.

Text a foto: PaedDr. Jana Krčmářová