Regionální kolo pěvecké soutěže Znojemský slavíček

18.03. 2024

V úterý 5. března a ve středu 6. března se v prostorách Znojemské Besedy uskutečnilo regionální kolo pěvecké soutěže Znojemský slavíček 2024. V Besedě se sešlo mnoho nadšených a talentovaných zpěvaček a zpěváků lidových písní z různých škol Znojemska a konkurence byla letos opravdu veliká. O to víc nás těší, že naše škola zaznamenala úspěchy, a to hned v několika kategoriích. Do dalšího kola, které se uskuteční v Městském divadle ve Znojmě v neděli 7.4. za doprovodu cimbálové muziky Antonína Stehlíka, postoupili:

Magdaléna Nešporová 1.A

Vítězslav Bočkarev 3.A

Eliška Texlová 4.A

Jakub Dvořák 4.A

Elen Mašková 5.A

Viktorie Velebová 5.A

Pavlína Pojerová 5.B

Fotky ZDE.

Všem postupujícím držíme palce v dalších kolech a přejeme jim, aby si zpívání lidové písničky s cimbálkou hlavně užili. V neposlední řadě také děkujeme všem ostatním žákům zpěvákům, kteří naši školu skvěle reprezentovali, rodičům a učitelům.