Zobrazit navigaci

Naučná historická stezka

čtvrtek 1. července 2021 8:00
Přečteno: 518x

V pátek 25. června se 9.C zúčastnila projektu třídy 4.A z Gymnázia Dr. Karla Polesného.

Projekt Extra třída - Naučná historická stezka královského města Znojma si pro nás a další základní školy ze Znojma a okolí připravili studenti 4.A pod vedením jejich třídní učitelky Mgr. L. Rivolové.

Žáci soutěžili mezi sebou v rámci třídy ve tříčlenných skupinkách. Na startu obdrželo každé družstvo mapky centra Znojma a seznam jednotlivých stanovišť. Poté se všichni vydali plnit rozmanité úkoly jako například šifry, křížovky, odpovědi na otázky atd. Po návratu všech skupin do cíle, tedy ke Gymnáziu Dr. K. Polesného, proběhlo občerstvení soutěžících a vyhlášení výsledků.

Vítězné družstvo získalo dárkové poukazy do knihkupectví a všichni zúčastnění dostali medaili.

Celá akce byla velmi pečlivě připravena a moc se nám líbila. Těšíme se na další spolupráci.

Text: Mgr. Kristina Pojerová

Foto: Pavla Čeloudová