Čarodějnické představení

30.04. 2024

V pondělí, 29. dubna, přiletěla za našimi prvňáčky čarodějnice Zdenilda s pomocníky Kristy, Myrou, Adélou, Viky, Lindou, Sofčou, Zuzkou, Sárou, Danem a dvorní fotografkou Terkou.

Přiletěli za námi z dalekého čarovného světa, aby našim žáků ukázali, jak to v kouzelnickém světě chodí - jaké pití pijí, jak nafukují balónky i jak se dají pomocí dotyku kouzelné hůlky prasknout nebo jak lákají neposlušné princezny do hlubokého lesa. Také nám ukázali, jakým kouzlem chrání své oblečení při pálení čarodějnic, jak vypadá jejich kouzelný oheň a také nám prozradili kouzelnou recepturu při výrobě zubní pasty pro obry.

Čarodějnici a kouzelnickým učňům se na naší škole moc líbilo a příští rok přiletí jistě zas.

Celá fotogalerie ZDE.

Text: Ing. Zdenka Jetelinová