Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Sběr starých mobilních telefonů

pondělí 20. prosince 2021 14:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 1246x

Ve dnech 29.11. až 13.12. proběhla na naší škole sběrově – charitativní akce ,,Dobrý skutek za starý telefon,, vyhlášená firmou Asekol, a to ve spolupráci s městem Znojmem a Jihomoravským krajem.

Celkem se vybralo 1.146 kusů starých mobilních telefonů. Za každý odevzdaný přístroj byla připsána částka 30,- Kč na úhradu speciálního rehabilitačního přístroje a rehabilitační péči pro Ivanku Z., pacientku s dětskou mozkovou obrnou. 

Firma Asekol a město Znojmo darovaly pro sběrače z řad našich žáků krásné ceny (celkem 34 výher). Po ukončení sbírky proběhlo 14.12. slosování o tyto ceny, kdy cenou první byl nový mobilní telefon Samsung Galaxy A03s. 

Všem výhercům srdečně blahopřejeme.

Počet vybraných telefonů i celkový zájem o tuto akci byl velký a všem zúčastněným patří naše poděkování.

Text a foto: Mgr. Kristina Pojerová