Minifotbal

03.06. 2024

Naši fotbalisté z 9.D, doplnění o fotbalisty z 8.D, se rozloučili s reprezentací školy ve fotbale 2. místem v kraji v malé kopané.

Soutěž začala okresním kolem ve Znojmě, kde v konkurenci devíti škol ze znojemského okresu nepoznali chuť porážky a postoupili zaslouženě do krajského finále.

V krajském kole vyhráli skupinu bez ztráty bodu a postoupili do semifinále. V semifinále opět dominovali a postup do finále je neminul.

Finále bohužel nevyšlo a prohráli se školou z Vyškova.

Z Blanska přivezli stříbrné medaile tito žáci: Lukáš Svoboda, Libor Baláž, Tobiáš Šabata, Jiří Himal, Martin Jelínek, Nicolas Vašíček, Vojtěch Žůrek, Jakub Ryška, Martin Částek, Ondra Částek, Martin Částek, Maxim Müller a Radim Výplach.

Fotbalistům z 9.D děkujeme za reprezentaci školy během jejich celého působení na naší škole.

Text a foto: Mgr. Zdeněk Mička