Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Plavecká škola

24.06. 2024
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 284x

Před více jak dvaceti lety byl zrealizován program plavání Plavecká škola pro děti z prvních a druhých tříd ZŠ Mládeže. O toto plavání byl vždy velký zájem. Každé dítě, se po roce plavání naučilo udržet nad vodou, někteří si zdokonalili plavecký styl a někdo se pustil i do závodního plavání. Ještě vloni jsme navštěvovali staré lázně, letos už jsme chodili do nových lázní Louka, které získaly titul Stavba roku 2023.

Děti jezdí za doprovodu vychovatelek autobusem dvakrát týdně do lázní na kurzy plaváni, kde se jich ujímají trenéři v čele s panem Dabergerem.

20. června 2024 děti absolvovaly poslední plavání v tomto školním roce a dostaly Mokré vysvědčení. Rozloučili jsme se s trenéry a těšíme se na další školní rok a na nové děti, ze kterých jednou možná díky této plavecké výuce budou olympionici.

Celá fotogalerie ZDE.

Foto, text a video: Pavlína Raabová