Konec školního roku

30.06. 2024

Školní rok utekl jako voda.

Stojíme na konci cesty a hodnotíme, jaká ta cesta byla.

Jsem velmi ráda, že jsem mohla ve čtvrtek udělit 136 pochval ředitelky školy za významnou

reprezentaci školy – za sportovní, výtvarné, jazykové a přírodovědné soutěže, prezentace Příběhů našich sousedů a další reprezentaci školy, především v kulturní oblasti.

Během celého školního roku jsme byli hrdí na Vaše úspěchy, kterých jste dosáhli pod vedením Vašich učitelů.

V pátek pak naši prvňáčci předali šerpy absolventům a po posledním zvonění proběhlo na hřišti každoroční rozloučení.

Těch 9 let s dětmi prožili hlavně jejich rodiče. Děkuji jim tímto za jejich trpělivost a podporu .

Budu ráda, když budete vzpomínat i na učitele, a to v dobrém.

Vždy jsme se Vám všichni snažili ukázat cestu ke vzdělání .

A pokud se nám podařilo i to, že si na někoho z nás vzpomenete jako na člověka, který Vás inspiroval, je to daleko víc, než všechny vědomosti, které Vám předal.

Není nic krásnějšího, než když člověk dělá to, co ho baví. Když si člověk může plnit své sny. Každý z nás je má.

Přála bych si, aby jste ty sny neztratili. Držte se jich, sny se neplní hned, musí se jim jít naproti.

Děkuji Vám za to, že jste a jací jste.

Přeji všem slunečný odpočinek a nabrání nových sil.

Romana Loydová