Beseda se zástupci středních škol a středních odborných učilišť

neděle 9. ledna 2022 8:00

Ve čtvrtek 6. ledna se na naší škole uskutečnilo setkání rodičů a žáků devátých tříd se zástupci střední škol a středních odborných učilišť našeho regionu.

Účast byla hojná, a žáci se tak mohli seznámit nejen se znojemskými školami, ale také se školami z Moravského Krumlova, Moravských Budějovic a Třebíče.

Děkujeme jejich zástupcům, že k nám vážili cestu a věnovali svůj čas našim dětem a jejich rodičům. Níže přikládáme seznam zúčastněných škol.

Text a foto: Mgr. Hana Hlávková

Gymnázium Dr. K. Polesného (pan ředitel RNDr. Jiří Peroutka)

Gymnázium, Střední pedagogická škola, Obchodní akademie a Jazyková škola s právem státní jazykové zkoušky Znojmo (paní zástupkyně Mgr. Eva Barnetová)

Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická (paní zástupkyně Mgr. Ivana Peřinová)