Jeden svět
Na základě zhlédnutých filmů jsme v hodinách výtvarné výchovy tvořili obrázky. Ty jsme zaslali do Prahy. Je to celostátní soutěž, a proto se sešlo opravdu veliké množství výtvorů.
Porota vybrala 15 nejzajímavějších prací. My měli štěstí a jeden obrázek se dostal do tohoto velmi úzkého výběru. Zde se neoceňuje umístění, zde jsou všichni vítězi.
Proto jsme velmi rádi, že se to podařilo Lence Dvořákové z 8.E s obrázkem na téma Daleko od domova pod názvem Vyhrály jsme. Hurá!
Vyhlášení a slavnostní předání cen proběhlo na konci října 2024 v budově České televize na Kavčích horách.
Součástí je i exkurze do zákulisí ČT v Praze a natáčet o vyhlášení budou Zprávičky. Bohužel Lenka se nemohla osobně zúčastnit, ale byl jí zaslán diplom a cena.
Moc gratulujeme a přejeme jí další výtvarné úspěchy.
Text a foto: PaedDr. Jana Krčmářová