Zobrazit navigaci

Plyšáčkový den v 1.C

úterý 22. února 2022 12:25
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 377x

Dnešní den nebyl zvláštní pouze svým datem, ale i tím, že si žáci z 1.C mohli do školy vzít svého plyšového kamaráda. Ve třídě se proto dneska objevili pejsci, pandy, tygřík, žabka, slon, had a spousta dalších zvířátek. Některá měla dokonce i svoji aktovku nebo malý sešit. Plyšoví kamarádi se s dětmi učili celý den - četli, počítali, psali na tabuli i do sešitu. V tělocviku cvičili a o přestávce se s nimi děti rozdělily o své svačinky a všichni se podívali na kresleného Mr. Beana. Plyšáčkový den se dětem moc líbil. Zítra v pracovních činnostech vyrobíme rámeček na fotku z dnešního dne, kterou za odměnu dostanou všechny děti. Plyšáci i prvňáčci si zaslouží velkou pochvalu za to, jak se jim dnes ve škole dařilo. 

Fotky si prohlédněte ZDE.