Zobrazit navigaci

Sock Story aneb Co mají rády ponožky

středa 2. března 2022 18:45
Autor: Katrin Chudovská Maloulová
Přečteno: 550x

Jak dobře znáte svoje ponožky? Víte, co mají rády? Nebo naopak co opravdu, ale opravdu nemusí? Děti ze 4.B to zjistily. Je pravda, že jim to trošku trvalo, než se s ponožkami skamarádily natolik, aby jim pověděly všechna ponožková tajemství. Nejdříve totiž musely použít kouzlo a ponožky oživit. Jak se to dělá? Nejdříve dáte ponožce jméno. Potom přemýšlíte, jak by asi mohla vypadat a pustíte se do toho. Vyrobíte ponožkám oči, uši, pusu a nos, popřípadě křídla nebo kalhoty, přidáte mašličky, hvězdičky nebo sluneční brýle a vousy. A tady už je jen kousek od toho, aby se ponožky rozpovídaly. Děti jim samozřejmě pomáhaly a učily je anglická slovíčka a věty. Chcete vědět, co mají ponožky rády? Tak se koukněte na naše video, které budete mít možnost vidět ve zprávách dalšího dílu školní televize eM tv :-)

Autoři maňásků a textů – děti ze 4.B, kameraman – paní asistentka Alena Bosáková, režisér – paní učitelka Jana Bokůvková