Úspěšný vstup do 1. třídy

sobota 11. září 2021 10:00

Protože nám bylo líto, že složitá covidová situace připravila o možnost se s budoucími prvňáčky osobně potkat na zápisu do 1. tříd, připravili jsme možnost toto společné setkání uskutečnit nyní, samozřejmě za dodržení veškerých hygienických opatření.
Ve čtvrtek 10. 6. 2021 dle stanoveného časového rozvrhu od 16:00 hodin přišly již zapsané děti se svými rodiči v časových intervalech.
Na děti čekaly p. učitelky prvního stupně, které s budoucím prvňáčkem prošly několik jednoduchých úkolů.
Na základě nich rodiče dostali zpětnou vazbu o tom, jaké dovednosti potřebné pro pohodové vkročení do první třídy už dítě ovládá a v čem je můžou ještě podpořit..
K dispozici byla po celou dobu také školní speciální pedagožka a školní psycholožka.
Jsme rádi, že této příležitosti využili skoro všichni zákonní zástupci se svými dětmi a těšíme se na setkání 1.září..