Zobrazit navigaci

Jaký byl březen v 1.B?

středa 6. dubna 2022 12:08
Autor: Barbora Sabáčková
Přečteno: 501x

V matematice se žáci seznámili s jednotkou objemu litrem, hmotnosti kilogramem. Hráli si s geometrickými tvary. V matematice Hejného poznali nové prostředí - Parkety. V českém jazyce četli s porozuměním, pracovali ve skupinách, naučili se psát nová písmena. V prvouce ošetřovali drobná poranění. Také si založili u třídy jarní zahrádku. V tělocviku žáci napravovali svá těla po jarních prázdninách. Veronika Velebová, Kateřina Ludvíková a Sára Pokorná třídu reprezentovali ve školním kole pěvecké soutěže Znojemský Slavíček. Sára získala čestné uznání. Navštívili divadlo. Přestávky začali trávit na školním dvorku a v rámci retro dne si vyzkoušeli hru s kamínky. Představili svoji práci předškolákům z MŠ Dělnické.

Fotky ZDE.