Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

Znojemský slavíček

úterý 19. dubna 2022 14:45
Autor: Katrin Chudovská Maloulová
Přečteno: 794x

Před Velikonocemi proběhlo okresní kolo pěvecké soutěže Znojemský slavíček. V krásném sále Znojemské besedy mělo možnost zazpívat si před odbornou porotou mnoho zpěváků z naší školy: Elen Mašková z 3.A, Pavlína Pojerová z 3. B, Sofie Kuchyňková ze 4. A, Adam Židek z 1. A , Julie Czudková z 5.B, Petr Severa ze 4.C, Anna Hanzalová a Regina Peřinová z 9.C sice nepostoupili do závěrečného kola, ale za své výkony se rozhodně nemusejí stydět! 

Do posledního kola této soutěže  postupují a ve Znojemském divadle si  budou moci za doprovodu cimbálové muziky zazpívat Eliška Růžičková z 1. C, Eliška Texlová z 2. A, Šimon Maloula ze 4. C a Anna Kliková z 9.A. Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy a postupujícím držíme palce do divadla!


Foto a text: Mgr. Gabriela Bajková

Fotografie si můžete prohlédnout ZDE.