Zobrazit navigaci

Jarní sběr starého papíru

středa 20. dubna 2022 19:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 209x

Od 5.4. do 7.4. se na naší škole uskutečnil jarní sběr starého papíru. 

Celá škola nasbírala celkem 10621,5 kg. 

Všem, žákům i rodičům, kteří se na sběru podíleli, moc děkujeme !!!

Na pořadí tříd i jednotlivců se můžete podívat zde:

1. stupeň: celkem 4985,7 kg 

Umístění tříd podle počtu nasbíraných kg: 

1. 

1. A 

1653,5 kg 

2. 

2. B 

1123 kg 

3. 

1. B 

568,5 kg 

4. 

3. B 

337,2 kg 

5. 

3. A 

224,9 kg 

6. 

5. A 

192 kg 

7. 

5. C 

180 kg 

8. 

4. C 

142,1 kg 

9. 

2. A 

135 kg 

10. 

4. B 

119 kg 

11. 

3. C 

103,5 kg 

12. 

5. B 

  96 kg 

13. 

2. C 

  83 kg 

14. 

1. C 

  18 kg 

15. 

4. A 

  10 kg 

 Umístění tříd podle průměru na žáka: 

1. 

1. A 

68,9kg 

2. 

2. B 

45 kg 

3. 

1. B 

21,06 kg 

4. 

3. B 

16,1 kg 

5. 

3. A 

  9 kg 

6. 

5. C 

  8,5 kg 

7. 

5. A 

  7,36 kg 

8. 

4. C 

  7,1 kg 

9. 

4. B 

  5,95 kg 

10. 

2. A 

  5,63 kg 

11. 

3. C 

  5,2 kg 

12. 

2. C 

  4,61 kg 

13. 

5. B 

  4,4 kg 

14. 

1. C 

  0,75 kg 

15. 

4. A 

  0,63 kg 

Nejlepší sběrači (100 a více kg):

1. 

Lubomír Papoušek 

930 kg 

1. A 

2. 

Adam Židek 

660 kg 

1. A 

3. 

Jindřiška Valášková 

340 kg 

2. B 

4. 

Denis Šimr 

250 kg 

2. B 

4. 

Tomáš Palášek 

250 kg 

3. B 

6. 

Eliška Kašpárková 

160 kg 

1. B 

7.  

Ema Dobrovolná 

135 kg 

1. B 

8. 

Jan Alexa 

120 kg 

2. B 

9. 

Tomáš Lorenc 

100 kg 

2. B 

2. stupeň: celkem 5635,8 kg 

Pořadí

Třída

Celkem kg

Průměr na žáka kg

1.

6.C

2435

90,1

2.

7.A

1174

46,9

3.

6.A

679,8

26,1

4.

8.D

305

12,2

5.

7.D

240

11,4

6.

8.A

200

9,5

7.

7.C

161

6,7

8.

9.A

121

5,5

9.

7.B

96

3,69

10.

8.C

110

3,67

11.

8.B

108

3,6

12.

6.B

6

0,2

13.

6.D

0

0

14.

9.B

0

0

15.

9.C

0

0

16.

9.D

0

0

17.

9.E

0

0

Celkem

5635,8kg

Nejlepší sběrači:

Pořadí

Jednotlivci

Třída

Celkem kg

 1.

Frühaufová Karolína

6.C

1250

 2.

Klouda Petr

6.C

620

 3.

Kratochvílová Eliška

6.C

500

 4.

Skoumal Lukáš

6.A

413

5.

Dvořák Lukáš

7.A

400

6.

Krejčová Zuzana

7.A

330

7.

Trojan Jan Albert

7.A

320

8.

Šimrová Natálie

7.D

240

9.

Žilinec Vojtěch

6.A

150

10.

Chaloupek Ondřej

7.C

127

11.

Šuba Petr

8.D

112

12.

Sedláková Vanesa

8.C

110

13.

Holíková Anna

8.A

100

14.

Mareš Mikuláš

8.D

87

15.

Bartoňková Klára

7.B

86

16.-17.

Texl Matěj

8.A

80

16.-17.

Konečný Marek

8.B

80

18.

Souček Jaroslav

8.D

73

19.

Božková Pavlína

9.A

70