Vyhledat na webu

Zavřít
Zobrazit navigaci

S německou cestovní kanceláří do ČR

úterý 26. dubna 2022 18:00
Autor: Hana Hlávková
Přečteno: 442x

Žáci 6.B a 6.D měli jedinečnou možnost podívat se do České republiky. Prozkoumat její krásy, poznat její významná místa i města. 

Pro svůj poznávací zájezd si vybrali německou cestovní kancelář, a tudíž německy hovořící delegáty. 

Na své cestě se seznámili s jejím hlavním městem, panem prezidentem, Karlštejnem, Pražským hradem i s jinými pražskými památkami. Nezůstali jenom u hlavního města Prahy. Součástí byla také zastávka ve Znojmě s ochutnávkou tamějšího vína. V Olomouci si žáci pochutnali na Olomouckých tvarůžkách, v Pardubicích si smlsli na perníku, v Karlových Varech zahlédli každoroční festival. 

Tahle a ostatní místa jim zůstanou krásnou památkou na ČR. Věřím, že i Vám se bude líbit jejich zájezd...

Celá fotogalerie ZDE.

Text a foto: Mgr. Livie Sedláčková