Výtvarná soutěž Les nás baví

26.04. 2022

Jako každoročně i letos se naši žáci zapojili do výtvarné soutěže Městských lesů Znojmo.

Představujeme vám úspěšné malíře i jejich zdařilé práce a přidáváme velikou gratulaci.

Ve 3. kategorii obsadil krásné 2. místo Jeremiáš Bocek ze 4.B s obrázkem ledňáčka a ve 4. kategorii zvítězila Ema Peřinková z 5.A se zaječí rodinkou.

V 5. kategorii (7.-9. ročník) získal 1. místo Jiří Maxera z 8.A a hned za ním skončila na 2.místě Nela Sedláková ze 7.B.

Žáci byli pozváni na vyhlášení výsledků výtvarné soutěže, které bude proběhlo 22.4.2022 v rámci oslav Dne Země v areálu Beach Clubu ve Znojmě.

I přes deštivé počasí si to děti užily a byly moc rády za diplomy a ceny. Fotky z předávání přikládáme.

Všem vítězům velmi gratulujeme!

Ema a Jeremiáš z 1. stupně pracovali pod vedením paní učitelky Heleny Fialové a Jiří a Nela z 2. stupně pracovali pod vedením své učitelky výtvarné výchovy Jany Krčmářové.

Text a foto: PaedDr. Jana Krčmářová

Celá fotogalerie ZDE.